Rekord nie poczuł Respektu
II liga Polska

Rekord nie poczuł Respektu

Po ogromnej dawce futsalowego grania piłkarki Rekordu Bielsko-Biała zmierzyły się na zielonej murawie z liderem grupy lubelskiej Respektem Myślenice. Dość niespodziewane gospodynie wygrały pewnie 4:0.

Rekordzistki bardzo dobrze poradziły sobie z dość wysokim i agresywnym pressingiem rywalek w pierwszej połowie. Dały także radę po przerwie, gdy zawodniczki Respektu cofnęły się do głębszej obrony. Dla wyniku spotkania kluczowe był dwa pierwsze trafienia, które padły po asystach Agnieszki Franaszek. Dwa kolejne były autorskim, indywidualnym dziełem strzelczyń – Katarzyny Moskały oraz wracającej do futbolu po dwuletnim rozbracie z nim Agnieszki Chwastek.

Pomeczowa opinia trenera Rekordu – Marcin Trzebuniak: – Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i bardzo podobny do pierwszego sparingu z KS Raszyn. Widać efekty tego, nad czym pracujemy od sierpnia ubiegłego roku. Co mnie cieszy najbardziej, to coraz lepsza gra w ataku, a akurat nad tym elementem pracuje się najtrudniej.

 

5.02.2018, mecz sparingowy
Rekord Bielsko-Biała – Respekt Myślenice 4:0 (1:0)

1:0 Moskała (19. min.)
2:0 Madeja (53. min.)
3:0 Moskała (56. min.)
4:0 Chwastek (61. min.)

Rekord: Chowaniec (Kuś) – Bułka, Polnik, Chrząszcz, Skolarz, Mandla, Madeja, Franaszek, Nowacka, Moskała, Marchewka oraz Chwastek, Gabzdyl, Bysko, Klos, Wawrzuta, Chomiuk

 

 

za: BTS Rekord

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!