Coca-Cola Oficjalnym Sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet
Kadra A Reprezentacje

Coca-Cola Oficjalnym Sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet

Reprezentacja Polski kobiet od 1 sierpnia będzie miała nowego sponsora – firmę Coca-Cola.

W ramach podpisnej dzisiaj umowy sponsorskiej pomiedzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej znanym koncernem – marka Coca Cola będzie do 31 lipca 2020 roku oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, reprezentacji Polski do lat 21, reprezentacji Polski kobiet, reprezentacji młodzieżowych, a także portalu Łączy Nas Piłka.

Coca-Cola będzie trzecim sponsorem kobiecej reprezentacji Polski po sieci marketów Biedronka i koncernie paliwowym Lotos (więcej o umowie z Lotosem).

 

System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services Spółka z o.o. oraz Coca-Cola HBC Polska. Coca-Cola Poland Services to spółka zależna The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 590 milionów konsumentów.

 

zródło : ŁączyNasPiłka.pl

 

Dawid Gordecki

2 Comments

  • Bogdan Kupryk 30 stycznia 2018

    fajna Coco-Cola jest sponsorem kobiet ale dlaczego tylko Reprezentacji a nie cały ligi piłka nożna kobiet a kiedy będzie mecze ligowy kobiet w TV lub YouTube lub Polsat sport a nie tylko mecze mężczyzna. Co robi PZPN dla piłka nożna kobiet Polski PZPN nie tylko szuka sponsora dobrze ale lepiej było te mecze ligo i Reprezentacji kobiet w tv oraz program Cafe futbol robi piłka nożna kobiet.Jak jest w Anglia liga [ WSL ] robi TV Anglia bo ja oglądam te ligi i wiem co ja mowie a poco jest kanał łączna nas piłka nie lepiej mecze a nie filmiki na komórką i gdzie jest liga kobie [ CLJ ] lepiej tez było mecze w tv

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!