Kolano dla Gozdi
Futsal kobiet Polska

Kolano dla Gozdi

Katarzyna Gozdek bardzo potrzebuje Waszej pomocy, by wrócić na boisko! Piłka nożna jest jej pasją od dzieciństwa, ale teraz niefortunny los spłatał jej kolejnego figla i wystawia ją na ponowną próbę. Po raz drugi zerwała więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie… mimo tego się nie poddaje! Potrzebna jest jednak bardzo kosztowna i skomplikowana operacja, gdyż zerwany przeszczep był więzadłem sztucznym, co wiąże się z dużym bałaganem w stawie kolanowym. Uszkodzone są również łąkotki i chrząstka stawowa. Kwota, jaką Kasia musi przeznaczyć na operację, to 10 000 złotych. Dlatego wychodzimy z inicjatywą pomocy!

Gozdek jest złotą medalistką ME U-17, reprezentowała barwy kilku polskich klubów – Tomasovii Tomaszów Lubelski, Korony Łaszczów, KS AZS-u Wrocław, Medyka Konin czy GOSiRek Piaseczno. Po wielu latach związanych z piłką trawiastą mogliśmy oglądać ją również na hali z zespołem AZS UAM Poznań czy na piasku, kiedy wraz z poznańską drużyną brała udział m.in. w rozgrywkach plażowej Ligi Mistrzyń w Portugalii. Tam jej atomowe strzały prawą nogą właśnie, siały postrach wśród przeciwniczek oraz wzbudzały podziw obserwatorów.

Każda, nawet najmniejsza Wasza pomoc, wpłata jakiejkolwiek kwoty, udostępnienie zbiórki, pomogą Kasi wrócić do robienia tego, co kocha. Jeszcze wszystko przed nią!

Pokażmy jej, że nie jest sama, razem możemy więcej!

 

POMAGAMY TUTAJ !

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: