LOTOS Głównym Sponsorem kobiecej Reprezentacji Polski
Kadra A Reprezentacje

LOTOS Głównym Sponsorem kobiecej Reprezentacji Polski

Wielka chwila dla kobiecego futbolu w naszym kraju. Na mocy umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej Grupa LOTOS została Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski, Reprezentacji Polski U21, portalem ŁączyNasPiłka.pl oraz, co jest precedensem Reprezentacji Polski Kobiet. Kontrakt obowiązuje do końca 2022 roku.

Kontrakt sponsorski rozszerza dotychczasową współpracę o nowe świadczenia reklamowe i sponsorskie. W ramach współpracy LOTOS  będzie miał prawo do wykorzystywania wizerunku piłkarzy i piłkarek w swoich działaniach reklamowych.

LOTOS od lat jest ambasadorem polskiego sportu. W ramach swoich działań wspiera, m.in. drugą najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce – skoki narciarskie, a także sporty motorowe czy tenis. Angażuje się także w programy społeczno-sportowe takie jak Narodowy Program Rozwoju Skoków i Biegów Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza”, czy ogólnopolską akcję bezpieczeństwa w ruchu drogowym „Mistrzowie w Pasach”.

LOTOS to polska grupa kapitałowa i zarazem jeden z najnowocześniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się koncernów naftowych w Europie. Działalność firmy ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, jedna z najnowocześniejszych światowych rafinerii, zlokalizowana w Gdańsku, która przerabia surowiec przede wszystkim na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć ok. 490 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

za: Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A

 Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!