UG zgarnia komplet punktów. Kotwica znów przegrywa u siebie.
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Pierwsze punkty (po anulowaniu wygranej z Żyrardowianką) zdobyły podopieczne Tomasza Aftańskiego. W sobotę pewnie pokonały Kotwicę w Kórniku 4:2.

Wynik otworzyła w 12. minucie Aleksandra Rucińska. Dziewczyny z Gdańska szybko poszły za ciosem. Natalia Urbanowicz jeszcze przed przerwą trafiła dwa razy, co pozwoliło już nie oddać prowadzenia do końca. Kotwica jednak mocno postraszyła, gdy w 28. minucie za sprawą goli w Gabrieli Sass i Martyny Boguszyńskiej zrobiło się 2:3. Była szansa na wyrównanie, lecz świetnie grająca w sobotę Wiktoria Słowy podwyższyła w 38. minucie wynik na 2:4. Taki wynik oznacza, że po trzech spotkaniach podopieczne Piotra Siudzińskiego pozostają bez punktu.

Już za tydzień w ramach piątej kolejki Kotwica zagra na wyjeździe z AZS AWF Warszawa, a AZS UG Gdańsk podejmie u siebie AZS Uniwersytetu Warszawskiego.

MVP TKF : Wiktoria Słowy

KOTWICA : Aleksandra Godlewska – Gabriela Sass, Violetta Biegańska, Martyna Boguszyńska, Paula Fronczak oraz Karolina Wlekła, Patrycja Sutkowska, Hanna Cerajewska, Justyna Dziabaszewska, Małgorzata Ładniak, Agata Magoń, Katarzyna Sikora, Ewa Telążka, Ewa Weber

UG : Malwina Ciesielska – Aleksandra Rucińska, Izabela Pawłowska, Natalia Świętoniowska, Natalia Urbanowicz oraz Lidia Sowińska, Iwona Wudarczyk, Weronika Wieżynis, Weronika Kostewicz, Patrycja Kucharczyk, Urszula Kwasigroch, Wiktoria Słowy, Magdalena Szpera, Agnieszka Szultka