#WWCQ2019 : Pewna wygrana Polek
Reprezentacje

Reprezentacja Polski pewnie pokonała Albanię 4:1 spotkaniu w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.

Polki od początku dość dobrze puentowały się na tle słabiutkich rywalek. Już w piątej minucie wynik otworzyła Aleksandra Sikora. Już osiem minut później po różnym bitym przez Dominikę Grabowską, piłkę do siatki wpakowała Agata Guściora. Wszystko pewnie toczyło się po naszej myśli. W 37. minucie piłkę do Agnieszki Winczo dograła Grabowska i było już 0:3.

W drugiej połowie do głosu próbowały dochodzić gospodynie. Pomimo tego w 67. minucie błąd ich w obronie wykorzystała Winczo, lobując bramkarkę. Albanki odgryzły się dziesięć minut później, zdobywając honorową bramkę.

W drugim spotkaniu naszej grupy Szwajcaria zagra z Białorusią. Był to ostatni mecz podopiecznych selekcjonera Miłosza Stępińskiego w tym roku. Kadra wróci do gry dopiero na początku marca, wtedy to według panów mamy zagrać turniej towarzyski w Turcji.