lm.pl : Medyk Konin z nowym sponsorem
Ekstraliga Polska

lm.pl : Medyk Konin z nowym sponsorem

– Przez żołądek do serca – tak chce trafić do kibiców w naszym regionie Medyk Konin. Pomóc ma w tym firma Kupiec, która od piątku została nowym sponsorem konińskiego klubu.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi – mówił podczas piątkowej konferencji prasowej prezes Medyka Konin Roman Jaszczak. Wtórował mu Marek Darul, prezes firmy Kupiec. – Jestem człowiekiem sportu. Myślę, że za jakiś czas efekty tych wspólnych działań będą widoczne gołym okiem.

Firma Kupiec jest przedsiębiorstwem ogólnopolskim, ale założona została w Krzymowie. Lokalne pochodzenie spółki ma być atutem we współpracy z Medykiem Konin. – Chcielibyśmy się spozycjonować jako środkowoeuropejski klub. Jesteśmy bardzo rozpoznawalni w Europie, a mniej rozpoznawalni w regionie. Firma Kupiec idealnie wpisuje się w nasz region i poprzez tę współpracę chcielibyśmy spowodować, że będziemy tutaj o wiele lepiej postrzegani i rozumiani w regionie. Nasze wojaże zagraniczne pokazują nam, jak ludzie reagują na nas za granicą. Współpraca pozwoli nam być lepiej postrzeganym przez kibiców i społeczność w regionie – mówił w piątek prezes Roman Jaszczak. – Przez żołądek do serca – dodał prezes Marek Darul.

Jak na razie Kupiec został sponsorem generalnym Medyka Konin. Oznacza to wsparcie finansowe (kwoty nie ujawniono) i żywnościowe klubu (firma jest producentem zdrowej żywności). Umowa podpisana została na rok. Logo Kupca obecne będzie na koszulkach piłkarek, ale jak na razie nazwa firmy nie będzie częścią nazwy drużyny.

czytaj więcej i oglądaj zdjęcia z konferencji na lm.pl

autor: Bartosz Skonieczny

lm.pl

 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: