LEX Kancelaria Słomniki zaprasza na otwarty trening
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

LEX Kancelaria Słomniki zaprasza na otwarty trening

 LEX Kancelaria Słomniki zaprasza dziewczyny zainteresowane grą w naszej sekcji żeńskiej na trening otwarty, który odbędzie się 08 września 2017r o godzinie 21.00 w Hali Sportowej w Słomnikach. Panie zainteresowane udziałem w takim treningu proszone są o kontakt mailowy : lexkancelariasztab@gmail.com celem ustalenia szczegółów i wstępnej rozmowy.

Podczas treningu szkoleniowiec przyglądnie się wszystkim zawodniczkom i przekaże dalsze informacje i podjęte decyzje. Sekcja żeńska LEX Kancelarii to czwarta drużyna poprzedniego sezonu Ekstraligi kobiet. Mimo debiutu na najwyższym szczeblu rozgrywek i bardzo trudnego początku Panie z pod szyldu LEXA pokazały wielki charakter i wolę walki. Pokonały między innymi przyszłego mistrza Polski – Uniwersytet Jagielloński w fazie ligowej oraz wyeliminowały w ćwierćfinale obrońcę tytułu – AZS UAM Poznań. W każdym meczu drużynę charakteryzowały wola walki, ambicja i konsekwencja w dążeniu do celu. Jeśli jesteś zainteresowana, MASZ UKOŃCZONE 16 lat i chcesz sprawdzić się w drużynie ekstraligowej napisz maila. W zwrotnej wiadomości otrzymasz dalsze informacje*.

E-mail: lexkancelariasztab@gmail.com

Co należy zawrzeć w wiadomości ?

  • Imię Nazwisko
  • Datę urodzenia
  • Kluby w których dotychczas się występowało (trawiaste bądź futsalowe )
  • Kilka słów o sobie

*Zgłoszenie się mailowe jest obligatoryjne. Tylko zawodniczki, które uzyskają potwierdzenie wezmą udział w planowanym treningu. 

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!