Wystartowały zapisy do nowej edycji ‘Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Polska

Wystartowały zapisy do nowej edycji ‘Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 Wystartowały zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2017/2018. Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz dostępny pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie. Zespoły można zgłaszać do 30 września.

Tak jak w poprzednich latach w rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. W tym roku, po raz pierwszy w historii Turnieju, zapraszamy do rywalizacji również Kluby Sportowe, które  mogą zarejestrować zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju.

 

Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

Kategorie wiekowe – U-8: rocznik 2010 i 2011, U-10: rocznik 2008 i 2009, U-12: rocznik 2006 i 2007.

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin

 

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek – oryginalną koszulkę treningową. Zespoły można zgłaszać do 30 września.

Mecze finałowe XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy będą uczestniczyć w meczu Reprezentacji Polski.

 

JAK ZGŁASZAĆ DRUŻYNY ?

Instrukcja zgłaszania drużyn do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

1. Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.

 

2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby to zrobić należy wybrać opcję: ‘Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.

 

Osoby, które mają aktywne konto w portalu www.laczynaspilka.pl mogą po zalogowaniu edytować swoje dane wybierając: MÓJ PROFIL >>MENU >>DANE I USTAWIENIA >> EDYTUJ DANE.

 

4. Gdy konto zostało założone i jest już aktywne, ponownie klikamy na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl

 

5. Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.

 

REJESTROWANIE LIST ZAWODNIKÓW

Od 1 września trenerzy będą mogli rejestrować zawodników do poszczególnych drużyn. W tegorocznej edycji Turnieju modyfikacje list,  w tym usuwanie zawodników, jest możliwe do końca dnia poprzedzającego pierwsze rozgrywki danej drużyny w Turnieju. Aby dodać zawodników do zgłoszonej drużyny należy zalogować się do systemu dostępnego pod adresem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html i kliknąć w KROK 2 (aktywny do 1 września 2017r.) lub na stronie głównej Turnieju kliknąć w przycisk ‘Zgłoś listę zawodników’ widoczny po prawej stronie.

 

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych – prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 326 lub +48 (33) 870 84 55.

Pytania i problemy można zgłaszać również pod adresem email: turniej@pzpn.pl.

Szczegółowych informacji na temat rozgrywek w poszczególnych województwach udzielają Koordynatorzy XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

Lista Koordynatorów wojewódzkich – XVIII edycja Turnieju

 

za zpodworkanastadion.pl

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!