Sportowy Wrocław : Trener Radosław Bella odchodzi z AZS Wrocław!  
Ekstraliga Polska

Sportowy Wrocław : Trener Radosław Bella odchodzi z AZS Wrocław!  

 Trener Radosław Bella w sezonie 2017/18 nie będzie już trenerem kobiecej drużyny AZS Wrocław. Jego następcą zostanie dotychczasowy drugi trener – Dawid Gomola. Szkoleniowiec otrzymał propozycje objęcia innych zespołów, jednak w tym momencie nie zdradza jeszcze szczegółów dotyczących swojej przyszłości.

Szkoleniowiec objął zespół AZS Wrocław w lipcu 2016 roku po odejściu z klubu trenera Damiana Rynio. Prowadzona przez niego drużyna w sezonie 2016/17 zajęła 6 miejsce w grupie mistrzowskiej Ekstraligi Kobiet. Praca w klubie AZS Wrocław była pierwszą na poziomie seniorskim dla tego szkoleniowca, który wcześniej pracował jako trener i koordynator w WKS Śląsk Wrocław oraz MKS Miedzi Legnica. Doświadczenie oraz wyniki osiągnięte z AZS Wrocław z pewnością przyczyniły się do otrzymania ofert z innych klubów i czas spędzony w tym klubie był ważnym etapem dla tego szkoleniowca.

czytaj więcej na sportowywroclaw.pl 
Piotr Jędrasiak

Dawid Gordecki

1 Comment

  • Kibic 24 czerwca 2017

    Statek tonie to czas uciekać trenrze co to za osiągnięcia 6 miejsce rozwalił pan zespół wrzuca zawodniczki w trakcie sezonie bo nie chciały dalej grać w tym syfie działaczem mają zawodniczki w dupie ważne ze im się zgadza powinni ich pozamykac za to zrobili z takim klubem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!