DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU
Polska Publicystyka

DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU

Polski Związek Piłki Nożnej i Keepers Foundation zapraszają na “DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU” (a szczególnie w piłce dziecięcej i młodzieżowej).

26 czerwca w Warszawie – nowatorski rodzaj szkolenia dla trenerów. W wąskich zespołach, w bezpośrednim i bliskim kontakcie z prelegentem – moderatorem, uczestnicy mają możliwość rozmowy, zadawania pytań i testowania wszelkich rozwiązań i zastosowań treningowych.

Zacne grono prelegentów:

  • KREŠIMIR JAKLIN (REPREZENTACJA CHORWACJI) Trener bramkarek reprezentacji Chorwacji. Przez wiele lat pracował w czołowym klubie tego kraju NK Zadar by w 2015 roku zostać szkoleniowcem młodych golkiperek w reprezentacjach swojego kraju U-15 i U-17. Od roku przy najważniejszej kadrze Chorwacji.
  • ŁUKASZ PANFIL (WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I COACHINGU) Jest osobą odpowiedzialną za rozwój Wydziału Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, w której pełni obowiązki dziekana. Założył platformę e-learningową UpYourLevel (Nowy Wymiar Edukacji dla Sportu). Autor książki “Sportowy Wojownik” – niezwykłej publikacji dla młodych piłkarzy i piłkarek (w wieku od 8 do 14 lat).
  • MANUEL RUEP (TSG HOFFENHEIM) Trener przygotowania motorycznego TSG 1899 Hoffenheim Frauen, zajmującego aktualnie siódmą lokatę w tabeli Allianz Frauen-Bundesliga. Jego umiejętności zostały zauważone i docenione w czasie pobytów za granicą w Australii, Chinach, USA i Szwajcarii. Aktualnie współpracuje również jako Athletiktrainer z Mannheimer Hockeyclub 1907 e.V.
  • MIŁOSZ STĘPIŃSKI (REPREZENTACJA POLSKI) Selekcjoner reprezentacji Polski. Ma stopień naukowy doktora nauk o kulturze fizycznej, pracuje w Zakładzie Teorii Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Szkoleniowiec jest znany przede wszystkim jako dokonały analityk. Dowiemy się od niego o podsumowaniu projektu “Orlice” – profilowania reprezentantek Polski.
  • HANS DE WINTER (HOLENDERSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ) Aktualnie szef kobiecego zespołu w SC Buitenveldert a nade wszystko – od osiemnastu lat edukator KNVB – Holenderskiego Związku Piłki Nożnej. Ogromne, wieloletnie doświadczenie w postaci wielu lat między innymi w SC Telstar czy w chińskim Qingdao Red Lions.

Warto skorzystać !

Dochód z “Dobrych Praktyk” jak zawsze dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Chcielibyśmy aby tym razem pomoc trafiła do Igora Nalepy, 4-latka u którego w badaniach przesiewowych stwierdzono ciężką, nieuleczalną fenyloketonurię, którą potwierdziły przeprowadzone następnie badania genetyczne.

 

PROGRAM

08:00 – 08:45 rejestracja i poczęstunek kawowy

PRAKTYKA – BOISKO

08:45 – 08:50 otwarcie

08:50 – 09:50 MANUEL RUEP
09:05 – 10:50 ŁUKASZ PANFIL
10:50 – 11:50 KREŠIMIR JAKLIN
11:50 – 12:50 HANS DE WINTER
12:50 – 13:30 obiad

TEORIA – SALA WYKŁADOWA

13:30 – 14:30 MANUEL RUEP
14:30 – 15:30 ŁUKASZ PANFIL
15:30 – 16:00 MIŁOSZ STĘPIŃSKI
16:00 – 16:15 przerwa kawowa i quiz dla uczestników
16:15 – 17:15 KREŠIMIR JAKLIN
17:15 – 18:15 HANS DE WINTER
18:15 zakończenie, rozdanie certyfikatów i nagród

 

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 80 zł.

Uczestnicy otrzymują obiad, poczęstunek kawowy, materiały szkoleniowe i konferencyjne oraz certyfikat.

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje: karina@keepersfoundation.pl i pod numerem: 508 695 873

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!