Powrót Loczka do sportu
III liga Polska Publicystyka

Powrót Loczka do sportu

Julia “Loczek” Krawczyk- piłkarka KS Królewscy Płock

“Trochę uparta, zawsze musi pytać o coś odnośnie gry i zrobi wszystko, żeby grać w piłkę.” – tak o Julce mówi jej trener.

Mimo swojego młodego wieku, jest bardzo ważną postacią w drużynie, oprócz umiejętności piłkarskich i dużej odwagi  pokazała wszystkim, że marzenia są po to, żeby na nie pracować i je spełniać. Jako pierwsza w Płocku dostała powołanie do reprezentacji Polski U15, gdzie trenerzy zauważyli jej grę, zapraszając ją na kolejne zgrupowania.

Niestety, na jej drodze stanęła kontuzja, jedna z najgorszych dla piłkarki – zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) i uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. 

Mimo tak poważnej kontuzji w tak młodym wieku (miała wtedy 14 lat), Loczek nie poddała się i zaczęła walkę o powrót na boisko. Rekonstrukcja więzadła, długa rehabilitacja, dieta- całe swoje życie podporządkowała grze w piłkę. 

I gdy powrót na boisko był już bardzo blisko… 

Loczek doznała powtórnego uszkodzenia przedniego więzadła krzyżowego i łąkotki przyśrodkowej, w tej samej nodze.

Cel Julki się nie zmienia- chce grać w piłkę i jeszcze raz występować w biało-czerwonej koszulce.

Skomplikowana operacja, na początku czerwca, a także profesjonalna rehabilitacja w klinice Orto Med Sport  to koszt rzędu ponad 20tys. złotych i ostatnia szansa na powrót na boisko.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla zawodniczki. Każda złotówka, każde udostępnienie jest dla Loczka na wagę złota i przybliża ją do spełnienia swojego marzenia- seniorskiej reprezentacji Polski.

Julka obiecała, że się nie podda- pomóżmy jej dotrzymać słowa !

POMAGAMY TUTAJ !


Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: