Polki na Świecie (29.04 – 1.05)
Polki na Świecie Publicystyka Świat

To był dobry weekend dla naszych pań za granicą, które jak już grały, to wygrywały i strzelały. Po dwie bramki strezliły Ewa Pajor, Agata Tarczyńska i Agnieszka Winczo. Jak już wszyscy wiemy, Katarzyna Kiedrzynek awansowała do finału Ligi Mistrzyń.

2. Bundesliga

• Herforder SV: Oliwia Woś – 90 minut w spotkaniu z SV Henstedt-Ulzburg (3:1)
  • Arminia Bielefeld:  Symela Ciesielska – 90 minut w spotkaniu z Cloppenburgiem (3:4)
  • BV Cloppenburg: Agnieszka Winczo – 90 minut i dwie bramki w spotkaniu z Arminią (4:3)
  • B.W. Hohen Neuendorf: Evelyn Nicinski –  do 52 minuty, Hanna Konsek – 90 minut w spotkaniu z SV Meppen (2:2)
  • Wolfsburg II: Agata Tarczyńska – do 62 minuty i dwie bramki w spotkaniu z Bramfelder SV (8:0)