Malbork najlepszy w czwartym pomorskim turnieju “From schols to Womens league”
Polska

Malbork najlepszy w czwartym pomorskim turnieju “From schols to Womens league”

fot. Pomorski ZPN

W dniu 06.04.2017r. uczestniczki projektu w województwie pomorskim “From schols to Womens league” rywalizowały ze sobą po raz czwarty. Tym razem zagrały w Trąbkach Wielkich.
​Pomimo niesprzyjającej, mroźnej pogody drużyny pojawiły się w komplecie. Widać dużą pracę jaką wkładają opiekunowie drużyn w szkolenie młodych adeptek piłkarstwa. tzw. “zima” została bardzo dobrze przepracowana .
Nie miały sobie równych zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku, zdobywając komplet punktów i strzelając rywalkom 19 bramek.
Aż 8 bramek (śr. 2 gole/mecz) zdobyła Maja Dąbrowska z Malborka. Instynkt strzelecki pozwolił jej również wysunąć się na czoło klasyfikacji strzelczyń (17 bramek po 4 turniejach).
Skończyła się piękna seria 14 meczów bez porażki i straconej bramki Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej. Zdziesiątkowana chorobami drużyna prowadzona przez Alicję Daniel uległa 0:3 drużynie z Malborka. Pomimo porażki nadal prowadzą w klasyfikacji generalnej, mając 7 punktów przewagi nad drugim zespołem.
Przed nami ostatni , piąty turniej w województwie pomorskim, który odbędzie się 23.04.2017r. w Gdańsku na boisku przy ul. Smoleńskiej 6/8.

Pomorski ZPN

fot. Pomorski ZPN

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!