Czują RESPEKT przed Respektem
Grają z TKF II liga Polska

Czują RESPEKT przed Respektem

fot. Respekt

Respekt się rozkręca. Wczoraj dziewczyny z małopolskich Myślenic przedłużyły swoją zwycięską passę bez do czterech spotkań z rzędu, a nie przegrały już od października. Już po pierwszej połowie w meczu z Grodziszczanką było już 0:4 i nikt nie miał wątpliwości, gdzie pojedzie komplet punktów. Skończyło się 1:4. Respekt jest na trzecim miejsc w tabeli, natomiast dziewczyny z Grodziska okupują ostatnią pozycję z zerowym dorobkiem punktowym.
__________________________________

14. kolejka II ligi grupy lubelskiej
8.04.2017, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2, NOWA SARZYNA
Grodziszczanka Grodzisko Dolne vs Respekt Myślenice 1:4
0:1 Anna Jania 25′
0:2 Zuzanna Węglarz 27′
0:3 Maria Dziadkowiec 41′
0:4 Oliwia Łętocha 44′
1:4 Klaudia Ochab 75′

GRODZISZCZANKA: Klaudia Walania – Wiktoria Bartnik, Martyna Chamik (46′ Katarzyna Leniart), Sylwia Joniec (55′ Klaudia Kulpa), Natalia Kiełb, Aneta Rachwał, Karolina Rynasiewicz (86′ Karolina Serafin), Brygida Szałapska (46′ Klaudia Ochab), Karolina Tabin, Klaudia Trojnar (65′ Dominika Serafin), Karolina Żak

RESPEKT: Weronika Burtan (87′ Magdalena Gorzelany), Karolina Topa, Natalia Topa, Majka Topa, Sonia Jurka (76′ Aleksandra Wójcik), Oliwia Łętocha, Maryśka Dziadkowiec, Anna Jania (67′ Sara Filipiak), Mariola Stojeba (84′ Dominika Wójcik), Zuzia Węglarz, Agnieszka Bobowska.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!