POMAGAMY ASI!
II liga Polska Publicystyka

POMAGAMY ASI!


Asia Nazar –
klika dni temu podczas sparingu doznała poważnej kontuzji kolana.
Bramkarka II ligowego Umks Zgierz oraz bramkarka BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ, na co dzień uśmiechnięta wesoła, ambitna dziewczyna, poza treningami kształci się w zawodzie fizjoterapeuty, cała jej pasja kręci się w około sportu.

Diagnoza okazała się bezlitosna: zerwane więzadła krzyżowe, uszkodzone więzadła boczne i łąkotka boczna.
Pomoc należy się każdemu kto jej potrzebuje, niestety nie zawsze jest to możliwe. Domyślacie się jak to bywa z budżetami w małych klubach, dlatego zwracamy się o pomoc do każdego z Was. Operacja i kilkumiesięczna rehabilitacja to koszt około 15 tysięcy złotych. 

Klub uruchomił zbiórkę pieniędzy dla Asi, chcemy by jak najszybciej ta młoda i perspektywiczna bramkarka znów mogła stanąć między słupkami. Nie prosimy o wiele, jeśli każde z Was przelałoby złotówkę, a informacja ta dotarłaby do 15 tysięcy osób, sprawa byłaby załatwiona. Dlatego zwracamy się z prośbą – udostępniajcie dalej i jeśli możecie wspomóżcie wykonując przelew na wskazane konto z dopiskiem ” DLA ASI”. O szczegółach związanych ze zdrowiem Asi, operacją i rehabilitacją w Orto Med Sport – ortopedia i traumatologia klub informować Was będzie na bieżąco.

NUMER KONTA DO WPŁAT:

66878600010032091920020005

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: