Dołącz do APLG! 
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka

Dołącz do APLG! 

 Akademia Piłkarska LG zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do rozpoczęcia profesjonalnych treningów w klubie piłkarskim. Każda z Was może spróbować swoich sił i już dzisiaj zacząć swoją przygodę z piłką nożną.

Seniorki, Juniorki i Młodziczki, poza treningami, biorą udział w rozgrywkach ligowych. Drużyna Seniorek swoje mecze rozgrywa na szczeblu II ligi, Juniorki występują w chłopięcej Lidze C2, natomiast najmłodsza drużyna bierze udział w rozgrywkach turniejowych organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Od nowego roku szkolnego (2017/2018) dla zawodniczek urodzonych w roku 2004 (lub 2005 – jeśli rozpoczęły naukę rok wcześniej) planujemy powołać klasę o profilu piłkarskim w Zespole Szkół Sportowych mieszczącym się przy ul. Subisława w Gdańsku (klasa 7 szkoły podstawowej). Oferta kierowana jest do zawodniczek bez względu na przynależność klubową. Jeśli chcesz trenować w klasie o profilu sportowym, skontaktuj się z APLG! Zajęcia treningowe będą odbywać się w ramach lekcji wychowania fizycznego. Istnieje możliwość zakwaterowania zawodniczek spoza Gdańska w szkolnym internacie.

Masz pytania? Jesteś zainteresowana treningami lub zapisami do szkoły skontaktuj się z Akademią!

e-mail: biuro@aplg.pl
tel. 690 493 472

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: