POMAGAMY dziewczynom z Leska
Polska Publicystyka

POMAGAMY dziewczynom z Leska

Foto. Sanovia

Na portalu pomagam.pl pojawiła się zbiórka młodych dziewczyn z podkarpackiego Leska. Dziewczyny zbierają na stroje piłkarskie, by móc wystartować w rozgrywkach ligowych. POMAGAMY!

Jesteśmy dziewczynami z Bieszczad. Pasjonuje nas piłka nożna.  Spotykamy się od blisko pół roku na wspólnych treningach prowadzonych w Klubie Sportowym “SANOVIA” w małym miasteczku Lesko.  Przyjeżdżamy do Leska z wielu miejscowości powiatów bieszczadzkiego, sanockiego i leskiego. Chcemy wystartować w regularnych rozgrywkach piłkarskich w piłce nożnej kobiet. By nasze marzenia się spełniły musimy posiadać minimum dwa komplety jednolitych strojów piłkarskich. Naszych rodziców nie stac na ich zakup, ponieważ ponoszą już i tak nie małe koszty finansowe na nasze dojazdy na treningi z oddalonych od Leska miejscowości. Według danych Ministerstwa Finansów powiat leski zaliczany jest do jednych z najbiedniejszych powiatów w Polsce.

Będziemy bardzo wdzięczne za okazaną pomoc finansową dzięki, której będziemy mogli zakupic niezbędne stroje piłkarskie.

Prosimy pomóż nam spełniać nasze marzenia.

Pomagajcie TUTAJ

Dawid Gordecki

1 Comment

  • Piotr Grudzień 28 lutego 2017

    Dziewczyny wiem z autopsji co to za problem Was spotkał, ale polecam Wam skontaktować się z firmą KIK z Wrocławia oni potrafią pomóc i przekazać kilkanaście kp strojów bez problemu, jeśli trzeba mogę Wam przekazać nasze nowe stroje jakie mamy w zapasie również z tej firmy bo nas już dwa razy wsparła 🙂 Będziecie mieli stroje na start, pozostawiam kontakt jak by co 🙂 lew.lebork@wp.pl

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: