#EFK : WYPOWIEDZI po meczu AZS AWF Warszawa vs ROW Rybnik
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

#EFK : WYPOWIEDZI po meczu AZS AWF Warszawa vs ROW Rybnik

Foto. Marcin Selerski

Klaudia Dymińska (AWF)
– Niestety, ale do tej pory łzy spływają mi po policzkach. Myślę, że to jakiś sen, ale jednak to rzeczywistość. Znowu odpadłyśmy na tym samym etapie i mnie to boli bardziej niż rok temu. Ciężko jest pogodzić mi się, z tym że znowu nie powalczymy o medale … Obydwa spotkania z Rybnikiem były pełne emocji, walki, zaangażowania, ale lepsze okazały się przeciwniczki i wywalczyły sobie drogę do Final Four. Jak to się mówi ‘ do trzech razy sztuka’ wiec mam nadzieję, że za rok to my będziemy walczyć o medale. Dziękuje całej drużynie i wszystkim, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz naszego klubu, dziękuję naprawdę wszystkim ! I życzę powodzenia pozostałym !

Aneta Szymanowska (ROW)
– Dzisiejszy mecz był dla nas bardzo trudnym spotkaniem. Wiedziałyśmy, że dziewczyny z Warszawy zrobią wszystko, żeby awansować, ale my miałyśmy jasny cel: awans. Pierwsza połowa świetnie się dla nas zaczęła, bramką w pierwszej minucie. Jednak potem inicjatywę przejęły dziewczyny z Warszawy. Próbowałyśmy jeszcze strzelić bramkę. Niestety brak skuteczności u nas spowodował, że schodziłyśmy do szatni ze stratą jednej bramki. W drugiej połowie zdecydowanie lepiej zagrałyśmy, co spowodowało, że strzeliłyśmy trzy bramki. Widocznie lepiej grałyśmy też w obronie, dzięki czemu zawodniczki z Warszawy nie potrafiły znaleźć drogi do naszej bramki. Cieszy nas wynik i awans do turnieju finałowego, jednak musimy jeszcze pracować nad skutecznością. Jedno jest pewne, to nie jest nasze ostatnie słowo w futsalu ! A tak naprawdę mamy tajną broń, której mogą nam zazdrościć wszystkie kluby. Mowa oczywiście o Naszych KIBICACH, którzy znowu dodali nam skrzydeł !

Daria Pluta (ROW)
– Był to bardzo wyrównany mecz, zespół z Warszawy całe spotkanie rozegrał w wysokiej obronie, więc nasz zespół nastawił się na grę z kontry. Schodząc do szatni, wiedziałyśmy, że musimy poprawić nasza skuteczność. Tempo meczu było szybkie, więc całe spotkanie mogło podobać się kibicom. Szczególne podziękowania dla tych, którzy przyjechali z nami z Rybnika oraz dla tych, którzy oglądali nas na żywo podczas transmisji ! Teraz szykujemy się na Final Four i mamy nadzieję, że tam też sprawimy niespodziankę.

ĆWIERĆFINAŁ EKSTRALIGI FUTSALU KOBIET (rewanż)
18.02.2017, Warszawa
AZS AWF Warszawa vs TS ROW Rybnik 2:4 (2:1)
0:1 Agata Sobkowicz 1′
1:1 Monika Wasil 7′
2:1 Magdalena Zduńczyk 18′
2:2 Agata Sobkowicz 21′
2:3 Agata Sobkowicz 37′
2:4 Daria Pluta 39′

MVP TKF: Agata Sobkowicz

czerwona kartka: Klaudia Dymińska

AZS AWF : Anna Strawa – Marta Witoń, Kinga Zajączkowska, Klaudia Dymińska, Maria Worosilak oraz
Patrycja Rola – Patrycja Kowalska, Magdalena Zduńczyk, Klaudia Grodzka, Monika Wasil, Karolina Kołomyjec, Inga Kania, Dominika Dymitrowicz, Mariola Dworniczak

TS ROW: Andżelika Dąbek – Agata Sobkowicz, Magdalena Wójcik, Aleksandra Lizoń, Aneta Szymanowska oraz Daria Pluta, Edyta Botor, Anna Konkol, Maria Mihaladova, Marta Kamińska

Pierwszy mecz : 2:4
AWANS: TS ROW Rybnik

https://youtu.be/VsGsFAACBSw

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!