Bulettproof Coffee – TAJEMNICE KULOODPORNEJ KAWY
Grają z TKF Polska Publicystyka

Bulettproof Coffee – TAJEMNICE KULOODPORNEJ KAWY

Foto. trainwithbrain.eu

  WYOBRAŹ SOBIE SYTUACJĘ, W KTÓREJ BUDZI CIĘ POMARAŃCZOWE ŚWIATŁO WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA. WSTAJESZ I PIERWSZE KROKI KIERUJESZ W STRONĘ EKSPRESU DO KAWY MYŚLĄC O AROMACIE I SMAKU PORANNEGO ESPRESSO. O FILIŻANCE NIEZWYKŁEGO NAPARU, KTÓRY MA POSTAWIĆ CIĘ NA NOGI I DAĆ „KOPA” DO DZIAŁANIA NA CAŁY DZIEŃ (A PRZYNAJMNIEJ NA KILKA PIERWSZYCH GODZIN TEGO DNIA).

POBAWMY SIĘ DALEJ Z NASZĄ WYOBRAŹNIĄ: W TWOIM GARAŻU STOI FERRARI, KTÓRYM CODZIENNIE JEŹDZISZ DO PRACY. POMYŚL, ŻE MOŻESZ ZROBIĆ COŚ, ŻEBY TO SZYBKIE AUTO MOGŁO BYĆ JESZCZE SZYBSZE, ŻE MOŻESZ PODKRĘCIĆ JEGO MOŻLIWOŚCI. TO SAMO MOŻESZ ZROBIĆ ZE SWOIM PORANNYM ESPRESSO.

CZYM ZATEM JEST BULLETPROOF COFFEE I NA CZYM POLEGA JEJ FENOMEN I TAJEMNICA? GŁÓWNYM PROPAGATOREM TEGO NAPOJU JEST DAVE ASPREY, AUTOR BLOGA LANSUJĄCEGO KONCEPCJĘ „KULOODPORNEJ” DIETY BĘDĄCEJ WG AUTORA ULEPSZONĄ WERSJĄ DIETY PALEO. POMYSŁ NA KULOODPORNĄ KAWĘ ZRODZIŁ SIĘ W GŁOWIE ASPREYA PODCZAS PODRÓŻY PO TYBECIE, GDZIE SPOŻYWA SIĘ NAPAR HERBACIANY Z MASŁEM Z MLEKA JAKÓW. BRZMI TROCHĘ DZIWNIE, WIĘC JUŻ WYJAŚNIAM O CO CHODZI.

 

czytaj więcej

 

AUTOR: WALDEMAR WARCHOŁ

trainwithbrain.eu

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO
TRENER MENTALNY
TRENER PIŁKI NOŻNEJ

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: