LUKSiary Mistrzem Mazowsza U13
Futsal kobiet Młodzieżowe Mistrzostwa Futsalu Publicystyka

LUKSiary Mistrzem Mazowsza U13

foto. LUKS

Piłkarki nożne LUKS Sportowa Czwórka Radom wywalczyły w Piastowie (14.01) tytuł Halowych Mistrzyń Mazowsza Młodziczek U13. Brawa naszym dziewczynom należą się tym większe, gdyż w rozgrywkach pozostawiły za sobą wiele silnych drużyn, nie przegrywając przy tym żadnego meczu, a w całym turnieju straciły tylko trzy bramki.

Marcin Brodecki (trener LUKS) :
– Zagraliśmy jak typowa drużyn turniejowa, która z meczu na mecz coraz lepiej się prezentowała. W pierwszym meczu fazy grupowej nasze piłkarki po nieoczekiwanie trudnym pojedynku pokonały, Ząbkovię Ząbki II 1:0. W następnych meczach zanotowaliśmy kolejne dwa zwycięstwa. Najpierw dziewczyny pokonały UKS Mazovię Grodzisk Mazowiecki 3:2, a następnie rozbiły, drużynę Polonii Warszawa aż 10:0. Trzy wygrane w fazie grupowej pozwoliły na awans do ćwierćfinałów. Tam nasze piłkarki spotkały się z drużyną SP Polonez Warszawa. Po dość jednostronnym boju wygrywamy ten mecz 8:0. Po tym meczu już było widać, że dziewczęta złapały swój „rytm gry”. W półfinale czekał nas ciężki bój z faworytem turnieju drużyną Ząbkovii I Ząbki. Po ciężkim i wyrównanym boju górą okazały się zawodniczki Sportowej Czwórki, a nasza bramkarka momentami popisywała się fenomenalnymi interwencjami. Dziewczyny po tym zwycięstwie zapewniły sobie prawo gry o tytuł Mistrzów Mazowsza.
W meczu finałowym reprezentantki z naszego klubu po raz drugi w rozgrywkach pokonały piłkarki Mazovię Grodzisk Mazowiecki. Wynik 0:2 zasłużenie dał nam tytuł.

Najlepszą bramkarką została:
Klaudia Piszczek – LUKS Sportowa Czwórka Radom

Królem Strzelców została:
Dominika Kawińska – LUKS Sportowa Czwórka Radom.

Mistrzów Mazowsza – Drużynę LUKS Sportowej Czwórki Radom – reprezentowały:
Klaudia Piszczek, Daria Kępas, Helena Mazurkiewicz, Jagoda Broda, Dominika Kawińska, Aleksandra Kwiatkowska, Julia Piełudz, Amelia Nostizt-Jackowska, Sandra Michalik, Marta Sobieraj.
Trener: Marcin Brodecki

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: