Pomoc dla Alicji
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet

Pomoc dla Alicji

fot. H.Dymalski

 Futsalistka AZS UAM Poznań Alicja Busza, która występuje również w pierwszoligowej Polonii Poznań, w trwającym sezonie doznała poważnej kontuzji lewej nogi. Niestety piłkarkę czeka rekonstrukcja więzadeł i teraz oczekuje na operację. Kibice i przyjaciele zespołu AZS UAM Poznań rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na leczenie Ali Buszy.

– Futsal i piłka nożna to jej pasja, oddaje się temu całym sercem. Ala dysponuje atomowym strzałem z lewej nogi, niektórzy mieli okazję się o tym przekonać. Właśnie ta lewa noga doznała urazu. Czeka ją rekonstrukcja więzadeł. Jak wiadomo dla piłkarki to jedna z najbardziej przykrych kontuzji, ale Alicja Busza nie poddaje się i chce wrócić na halowe jak i trawiaste boiska. Dlatego my chcemy jej pomóc – mówi trener AZS UAM Poznań, Wojciech Weiss.

Koszt operacji to 8000 zł, do tego dochodzi długa i kosztowna rehabilitacja. Ala na co dzień jest studentką medycyny, te studia wymagają dużych nakładów pieniężnych. Dlatego kibice i przyjaciele z AZS UAM Poznań chcą pomóc Alicji Buszy. Zebrano już ponad 3 tys. zł.

Zbiórka funduszy na leczenie zawodniczki ruszyła po adresem Pomagamy.pl (kliknij tutaj).

Tomasz Woźniak (Nasz Głos Poznański)

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: