#Opinie po meczu Bassau vs Bojszowy
Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

#Opinie po meczu Bassau vs Bojszowy

foto. MKS Gwiazda

Sandra Zylla (trener Bassau) :Spotkanie nie potoczyło się dziś po naszej myśli, jednak jest to dla nas cenna lekcja. Wyciągniemy z niej wszystko co najlepsze dodatkowo pracując nad słabszymi stronami, tak by rezultaty w przyszłości były coraz lepsze. Z gry w pierwszej połowie która zakończyła się wynikiem 1:0 można być zadowolonym, cały zespół solidnie pracował, jednak w drugiej połowie zabrakło konsekwencji w ustalonych założeniach co spowodowało stratę aż pięciu bramek. Cieszy mnie świetna dyspozycja Karoliny Sobotkiewicz, która w każdym elemencie gry świetnie się spisywała i liczę ze reszta zespołu do niej dorówna, bo wiem ze potencjał tej drużyny jest ogromny!


Samuel Jania (trener GTS Bojszowy): Myślę, że wygraliśmy konsekwencją, był moment przy 2:2, gdzie mecz mógł się potoczyć w druga stronę, natomiast przetrzymaliśmy napór rywalek i udowodniliśmy, że zasługujemy na te trzy punkty. Trudne są zawsze pierwsze mecze w sezonie. Dla mnie jako trenera jest ważne, że zagraliśmy dobrze taktycznie i dzięki temu, że dziewczyny dołożyły do tego mnóstwo zdrowia-wracamy do domu z kompletem punktów.

Karolina Sobotkiewicz (Bassau): Niestety pomimo prowadzenia po pierwszej połowie meczu nie udało się wyjść zwycięsko ze spotkania. Ewidentnie było widać, że nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie ale wierzę, że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej, bo wiem na co stać nasz zespół. Pomimo niekorzystnego wyniku dziękuję drużynie za walkę. Jesteście wielkie!

Katarzyna Moskała (GTS Bojszowy): Tworzymy z dziewczynami całkiem nowy zespół. Ciężko się gra kiedy mamy za sobą zaledwie kilka wspólnych treningów. Natomiast myślę że sobotnie spotkanie jak najbardziej na plus. Pierwsza połowa była mega trudna, ale w drugiej części spotkania już “nerwy puściły” i łatwiej nam było przeprowadzać składne akcje. Jestem zadowolona z gry całej drużyny, jak na nasz pierwszy mecz wypadłyśmy dobrze. 

Agnieszka Franaszek (GTS Bojszowy): Mecz był moim pierwszym ligowym na hali, w dodatku w innych barwach, przez co towarzyszył mi mały stres,  lbo wiadomo, że chciałam się pokazać z jak najlepszej strony. Mimo, że z dziewczynami z drużyny miałyśmy mało okazji, żeby wspólnie pograć, to nasza gra nie wyglądała najgorzej, a zwłaszcza w drugiej połowie,  kiedy uspokoilysmy grę i konsekwentnie wywiazywalysmy się z zaleceń Trenera, które przekazał nam w przerwie meczu. Efekt widać po końcowym wyniku – 5:2 do przodu. Trochę błędów się pojawiło podczas tego spotkania, ale jeśli uda nam się je wyeliminować, to możemy stworzyć całkiem niezły team. 

*********

​1.kolejka Pierwszej Ligi Futsalu Kobiet 
26.11.2016, Niemodlin 
Bassau Prószków vs GTS Bojszowy 2:5 

1:0 Karolina Sobotkiewicz 
1:1 Agata Kowalska
2:1 Karolina Sobotkiewicz 
2:2 Agata Kowalska
2:3 Agnieszka Franaszek 
2:4 gol samobójczy  
2:5 Katarzyna Moskała

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!