#Opinie: Po meczu Unifreeze vs Kotwica 
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

#Opinie: Po meczu Unifreeze vs Kotwica 

foto. Marcin Jadziński

Anna Siwicka (Unifreeze): Mecz nie należał do łatwych,przeciwnik był wymagający. W pierwszej połowie gra była dość nerwowa,ale nabieramy wiekszego doświadczenia, jestem bardzo zadowolona z gry całego zespołu. Kotwicy życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach,a my natomiast koncentrujemy się na kolejny mecz w Ekstralidze z Gdańskiem.


Weronika Hossa (Unifreeze):
Najważniejsze, że zdobyłyśmy pierwsze punkty w sezonie. Całe spotkanie na pewno mogło się podobać, tym którzy przyszli nas oglądać. Jesteśmy dobrze przygotowane fizycznie i technicznie. Rozpoczęłyśmy ten mecz dobrze, szybko strzelone dwie bramki i wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą. Chwila nieuwagi sprawiła, że do końca pierwszej połowy mecz był wyrównany. W drugiej połowie kontrolowałyśmy wynik, o czym świadczy to że nie straciłyśmy żadnej bramki. Jako drużyna dobrze rozumiemy się na boisku co ułatwia grę.  Pierwszy mecz nam nie wyszedł, ale mam nadzieję, że spotkanie z Kórnikiem doda nam pewności siebie na następne spotkania.

Martyna Boguszyńska (Kotwica): Wiedziałyśmy, że czekać nas ciężkie spotkanie. Początek meczu nie ułożył się po naszej myśli. Straciliśmy szybko dwie bramki, lecz jeszcze w pierwszej połowie zdołaliśmy je odrobić. Na druga połówkę wyszłyśmy zdeterminowane i chciałyśmy wygrać ten mecz. Niestety brak konsekwencji w naszej grze, a za razem dobra i szybka gra naszych przeciwniczkę nie pozwoliła nam na zwycięstwo w tym meczu. Teraz już zapominały o tym spotkaniu i szykujemy się na starcie w Poznaniu.


Justyna Dziabaszewska (Kotwica):
Spodziewałyśmy się trudnego meczu ze względu na to, że z rywalkami spotykałyśmy się po raz pierwszy. Zawodniczki z Górzna zaskoczyły nas niekonwencjonalnym futsalem oraz wysokimi umiejętnościami technicznymi. Po pierwszej połowie (3-3), kiedy wydawałoby się, że znalazłyśmy sposób na młode indywidualności, zabrakło nam koncentracji. Kilka błędów i niefrasobliwości zadecydowało o utracie bramek. Równocześnie naszą ofensywę zaatakował wirus chronicznej impotencji finalizacji akcji, co sprawiło, że nie udało nam się dogonić wyniku. Mimo to z optymizmem patrzę na mecz rewanżowy i wierzę, że pokażemy ogień! 

*****

​2.kolejka Ekstraligi Futsalu Kobiet
26.11.2016, Brodnica
Unifreeze Górzno vs Kotwica Kórnik 7:3
1:0 Justyna Dziabaszewska  (sam.) 

2:0 
Weronika Hossa 
2:1 Monika Nowak 
2:2 Sylwia Marek 
2:3 Katrzyna Sikora 
3:3 Agata Bała
4:3 Weronika Hossa
5:3 Agata Bała 
6:3 Agata Bała 
7:3 Dominika Głowacka

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: