Akademia Piłkarska LG vs Olimpia II Szczecin 7:0

APLG: Szulc – Sulewska, Wudarczyk, Mączka (75’Zieleniecka), Łapińska, Baj, Świt (46′ Agnieszka Kuczyńska), Sowińska (75′ Kulla), Agata Kuczyńska, Włodarczyk, Domżalska

foto. APLG

foto. APLG

OPIENIE PO MECZU :

Paulina Łapińska (obrońca/pomocnik APLG): Mimo, że skład był rzeźbiony, co się u nas zdarza, na mecz wyszłyśmy zmotywowane i nastawione pozytywnie.  Juz w drugiej minucie strzeliłyśmy bramkę, później kolejne. Druga połowa wyglądała podobnie. Siedem razy dziewczyny trafiały do siatki. Moim zdaniem fajnie zagrałyśmy. Przede wszystkim na zero z tyłu. Można było zobaczyć wiele ciekawych akcji, przeciwniczki zostawiały nam dużo pola, przez co łatwiej było nam grać. Przed nami ostatni mecz tej rundy. Chciałybyśmy go zakończyć z kolejnymi trzema punktami na koncie.

Joanna Baj (pomocnik APLG): W meczu z Olimpią chciałyśmy poprawić błędy z ostatnich spotkań i w dużej mierze się to udało. Na plus należy zaliczyć spokojny początek meczu, w którym to my nadałyśmy tempo. W efekcie po kwadransie było już 2:0. Drugim spełnionym założeniem było niedopuszczenie do sytuacji z poprzedniego meczu, w której tracimy wysokie prowadzenie i jest walka o wynik do końca. Zagrałyśmy już spokojniej, ale też z lekkim rozkojarzeniem, bo nie udawało się wykańczać akcji. W całym meczu było dużo gry kombinacyjnej, bardzo fajnie wypadła zamiana pozycji dwóch zawodniczek, a nasze juniorki zaliczyły udany debiut.