Gdańsk z przytupem pieczętuje jesień na pozycji lidera 
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Gdańsk z przytupem pieczętuje jesień na pozycji lidera 

foto. APLG

11. kolejka II ligi grupy kujawsko-pomorskej 
​5.11.2016, Gdańsk 
Akademia Piłkarska LG vs Olimpia II Szczecin 7:0 

1:0 Joanna Baj 2′
2:0 Julia Włodarczyk 11′
3:0 Anna Domżalska 18′
4:0 Anna Domżalska 22′
5:0 Joanna Baj 26′
6:0 Julia Włodarczyk 85′
7:0 Anna Domżalska 87′

APLG: Szulc – Sulewska, Wudarczyk, Mączka (75’Zieleniecka), Łapińska, Baj, Świt (46′ Agnieszka Kuczyńska), Sowińska (75′ Kulla), Agata Kuczyńska, Włodarczyk, Domżalska

foto. APLG

foto. APLG

OPIENIE PO MECZU : 

Paulina Łapińska (obrońca/pomocnik APLG): Mimo, że skład był rzeźbiony, co się u nas zdarza, na mecz wyszłyśmy zmotywowane i nastawione pozytywnie.  Juz w drugiej minucie strzeliłyśmy bramkę, później kolejne. Druga połowa wyglądała podobnie. Siedem razy dziewczyny trafiały do siatki. Moim zdaniem fajnie zagrałyśmy. Przede wszystkim na zero z tyłu. Można było zobaczyć wiele ciekawych akcji, przeciwniczki zostawiały nam dużo pola, przez co łatwiej było nam grać. Przed nami ostatni mecz tej rundy. Chciałybyśmy go zakończyć z kolejnymi trzema punktami na koncie.

Joanna Baj (pomocnik APLG): W meczu z Olimpią chciałyśmy poprawić błędy z ostatnich spotkań i w dużej mierze się to udało. Na plus należy zaliczyć spokojny początek meczu, w którym to my nadałyśmy tempo. W efekcie po kwadransie było już 2:0. Drugim spełnionym założeniem było niedopuszczenie do sytuacji z poprzedniego meczu, w której tracimy wysokie prowadzenie i jest walka o wynik do końca. Zagrałyśmy już spokojniej, ale też z lekkim rozkojarzeniem, bo nie udawało się wykańczać akcji. W całym meczu było dużo gry kombinacyjnej, bardzo fajnie wypadła zamiana pozycji dwóch zawodniczek, a nasze juniorki zaliczyły udany debiut.

foto. APLG

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!