Orzeł Wałcz vs Akademia Piłkarska LG 0:4
0:4 89′ Agata Kuczyńska

ORZEŁ: Szperkowska (78′ Łabędzka) – Michorek, Sukiennik, Wizjan, Ledzianowska, Biskupska (68′ Gródka), Ciesiółka (65′ Filipowicz), Lewicz, Długołęcka (80′ Sadło), Kuckiel, Nowak

APLG: Szulc – Agnieszka Kuczyńska, Mączka, Wudarczyk, Sulewska, Baj, Kozłowska, Świt, Łapińska, Agata Kuczyńska, Domżalska (77′ Jargieło)
OPINIA PO MECZU :

Joanna Baj (pomocnik APLG): Od początku zdecydowanie weszłyśmy w mecz, chciałyśmy rozwiać wątpliwości do kogo powędrują trzy punkty. Mimo oporu dziewczyn z Wałcza wbiłyśmy do przerwy dwie bramki, co odcięło im skrzydła. W drugiej połowie zmarnowałam więcej setek niż Peszko i ostateczny wynik to tylko 4:0. Większość czasu prowadziłyśmy grę, a Wałcz mógł jedynie czekać na błędy w obronie, ale dziś defensywa miała dobry dzień.