Mustang Wielgie vs Akademia Piłkarska LG 1:2
Bramki dla APLG Agata Kuczyńska, Joanna Baj

APLG: W.Wieżynis, P.Czarnul, K.Mączka, I.Wudarczyk, K.Sulewska, J.Włodarczyk (85′ J.Jargieło), D.Kozłowska, D.Świt, Agata Kuczyńska, P.Łapińska(46′ J.Baj, 80’Agnieszka Kuczyńska), A.Domżalska (27′ K.Palacios)

foto. APLG

OPINIE PO MECZU:

Karolina Mączka (obrońca APLG):
– Mecz bardzo ciężki. Przeciwniczki nawet na sekundę nie odpuszczały. Od 27 minuty grałyśmy w 10 zawodniczek, ale to nas jeszcze bardziej zmotywowało do wygrania meczu. Starałyśmy się trzymać założeń trenerów i tego co ćwiczylismy przez ten cały czas. Poskutkowało to naszą wygraną z której bardzo się cieszymy. Z niecierpliwością czekamy na następny mecz!

Dawid Głodek (trener APLG):
Bardzo ciężki mecz. Przeciwniczki w każdej akcji grały długą piłkę. Po jednym z takich zagrań nasza bramkarka zagrywa piłkę ręką poza polem karnym i ponad godzinę gramy w 10-tke. Na szczęście świetna dyspozycja popularnej Paczo w klatce pozwala nam wywieźć trzy punkty. Gratuluję naszym zawodniczkom, które dziś pokazały co znaczy walka do końca! Zostawily kawał serducha na boisku. Jestem z nich megaaaa dumny! Wygraną chciałbym zadedykować naszym  kibicom, a w szczególności rodzicom “Maczugi“. Dziękujemy!

Karolina Palacios (bramkarka APLG):
Mecz zaczęłyśmy dosyć nerwowo, przez to przeciwniczki kilka razy stworzyły zagrożenie. Przez to zamieszanie od 27 minuty grałyśmy w osłabieniu, mimo to udało się nam strzelić dwie bramki i uspokoić grę. Było ciężko i wszystkie dziewczyny dały z siebie 130%, jestem z nich bardzo  dumna i oby tak dalej do przodu!

Patrycja Czarnul (obrońca)
: Mecz rozpoczął się na nasza korzyść juz w 4 minucie zdobyłyśmy pierwszą bramkę. Jednak szybko się to na nas odbiło z powodu naszego błędu, powstała dla przeciwniczek akcja po które nasz bramkarka była zmuszona do interwencji przed polem karnym, dostała czerwoną kartkę. Wprowadziło to strasznie napiętą i nerwową atmosferę, długo nie mogłyśmy się uspokoić. Po przerwie wyszłyśmy z większym spokojem, który dał nam kolejną bramkę . Sytuacja panująca na boisku miedzy nami, a przeciwnikiem była bardzo zażarta co powodowało liczne faule i sprzeczki. Mecz zakończył sie w rezultatem 2:1 , po ciężkiej grze trzy punkty cieszą jeszcze bardziej !