GKS bierze w opiekę Polonię Tychy 
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka

GKS bierze w opiekę Polonię Tychy 

foto. M.Długasiewicz
 

 W poniedziałek (26.09) doszło do podpisania umowy, na mocy której kolejnym klubem partnerskim GKS Tychy został KKS Polonia Tychy.

Współpraca będzie odbywać się na wielu płaszczyznach, w tym sportowej, czy marketingowej.

– Kobieca piłka nożna zyskuje coraz większą popularność, a jej poziom z roku na rok sukcesywnie wzrasta. Na Stadionie Miejskim Tychy dwukrotnie grała reprezentacja Polski kobiet i bez wątpienia były to wielkie wydarzenia. Dlatego cieszymy się, że KKS Polonia Tychy dołączył do grona naszych partnerów. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści, a także pomoże w promocji i rozwoju kobiecej piłki nożnej w Tychach – mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

– Partnerstwo z GKS Tychy to trampolina w nową jakość pod względem marketingowym, wizerunkowym, ale również organizacyjnym i sportowym. Granie w zielono-czarno-czerwonych barwach oraz noszenie herbu klubu z 45 letnią historią zobowiązuje. Naszym marzeniem jest, aby dziewczyny z Tychów mogły biegać w trykocie z trójkątem na piersi, a umowa, którą podpisaliśmy sprawia, że to marzenie, staje się realnym celem, który razem ze Spółką będziemy chcieli zrealizować w najbliższym czasie – mówi Prezes KKS Polonia Tychy, Dawid Kołodziejczyk.

Polonia zgodnie z umową partnerską jeszcze w tym roku powinna zmienić herb i nazwę.

W rozgrywkach pod egidą PZPN będzie grała pod nazwą Polonia GKS Tychy. 

Źródło: GKS Tychy / własne 

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: