Polki w Europie (10-13.09)
Ligi Polki na Świecie Publicystyka Świat

foto. Wolfsburg

Pierwsze minuty jesienią zagrała Ewa Pajor. Co prawda w meczu rezerw ale zawsze. Innym naszym rodaczkom wiodło się różnie a teraz czeka nas przerwa na mecze reprezentacji.

Bundesliga

Turbine Poczdam

• Jolanta Siwińska cały wygrany 3:0, u siebie mecz z 1.FFC Frankfurt spędziła na ławce

Wolfsburg

• Ewa Pajor nie znalazła się w kadrze meczowej na wygrany 2:0 u siebie mecz z Bayerem Leverkusen, zagrała 90 minut w wygranym 2:0 u siebie meczu rezerw z SV Hendstedt-Ulzburg

Freiburg

• Nicole Eckerle nie znalazła się w kadrze meczowej na wygrany 5:0 u siebie mecz z MSV Duisburg

SC Sand

• Silvana Chojnowski zagrała do 84 minuty (została ukarana drugą więc w konsekwencji czerwoną kartką) w wygranym 1:0, wyjazdowym meczu z Borussią Monchengladbach