Mecz na szczycie – Rybnik wygrywa z Istebną
III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Mecz na szczycie – Rybnik wygrywa z Istebną

foto. nowiny.pl

1 kolejka III ligi grupy drugiej śląskiej 
27.08.2016, Rybnik 

TS ROW Rybnik vs UKS Gimnazjum Istebna 3:0

Agata Sobkowicz 32′, 80+2′, Dominika Sykorova 41′

TS ROW: Młynarczyk, Pluta, Botor, Lizoń, Guzik (41′ Garcarczyk), Wojcik,  Mihaldova, Konkol (69′ Szymanowska), Tlałka (58′ Kamińska), Sobkowicz, Sykorova (81′ Dobosz)

UKS: Bury – Bielsz, Celak (41′ Sikora), Kilian (41′ Węglorz), Kubica, E.Legierska, J.Legierska (49′ Janota), K.Pawlusińska, P.Pawlusińska, Polok (75′ Ligocka), Czepczor

************

Remigiusz Danel, trener TS ROW

Od dłuższego czasu ćwiczyliśmy sposób gry, który dzisiaj zaprezentowaliśmy. Do tego służyły nam m.in. sparingi. Po ostatnim gwizdku mogę powiedzieć, że ten mecz nam wyszedł. Chociaż było mała nerwówka, bo w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji. Dziewczyny było trochę zirytowane. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że przyjdą kolejne sytuacje i tak się stało. Wpadły kolejne bramki i zrealizowaliśmy plan. W naszej drużynie gra kilka doświadczonych zawodniczek, m.in. Agata Sobkowicz, która grała w ekstraklasie. Są też trzy inne dziewczyny z Wałbrzycha, które również występowały w ekstraklasie, czy dwie Słowaczki – grające w najwyższej klasie rozgrywkowej Słowacji. Można więc powiedzieć, że nasze młode zawodniczki mają się od kogo uczyć. Teraz przed nami mecz pucharowy. Jak każdy, jest on do wygrania. Polonia Tychy, z którą zagramy, to nasz rywali z ligi, będzie więc dobre przetarcie. W pucharze Polski chcemy dość jak najwyżej, liczymy – że w środę zrobimy pierwszy krok.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!