Dwugłos trenerski po meczu Moravia vs Iskra
II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Maria Tarczyńska (Moravia) :
W końcu doczekałyśmy się zwycięstwa, które niewątpliwie jest bardzo ważne. Pierwsza część gry to zdecydowana dominacja moich zawodniczek, które szybko zdobyły 3 bramki po wzorowych, zespołowych akcjach. Aż miło się patrzyło na to co grały zawodniczki z Morawicy. Druga połowa to już bardziej wyrównana gra, gdzie przyjezdne próbowały grać piłką i trzeba przyznać, że nieźle im to wychodziło. Bramkę zdobyły one po bardzo dobrym uderzeniu z dystansu. Moje zawodniczki stworzyły sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz nie udało się skierować piłki do bramki. Cieszy wygrana i 3 punkty. Jestem bardzo dumna z moich zawodniczek i dziękuję im za walkę, ambicję i poświęcenie.

Krystian Paszek (Iskra): Dzisiejsze spotkanie ze względu na kontuzje, sprawy osobiste oraz zawodowe, musieliśmy rozegrać w mocno okrojonym składzie, jednak to nie usprawiedliwia naszej postawy w pierwszych 30 minutach po których przegrywaliśmy 0:3. Po raz kolejny cierpimy na brak skuteczności bo mieliśmy dwa bardzo dobre okazje na złapanie kontaktu jeszcze w pierwszej połowie. Po zmianie stron szybko strzeliliśmy bramkę po pięknym uderzeniu Justyny Nieć z 20 metrów piłka odbiła się od poprzeczki od bramkarki i wpadła do siatki. Pomimo dużego zaangażowania nie udało nam się zmienić rezultatu.