Hiszpania vs Niemcy 0:0 k.2:3
Żółta kartka: Batlle

Hiszpania: Ramos A. – Rodriguez, Aleixandri, Ramos N., Batlle, Blanco, Rubio (74 Monente), Fernandez, Pujadas, Andujar, Navarro

Niemcy: Doege – Linder, Kleinherne, Pawollek, Siems, Wieder (63 Stolze), Muller, Minge, Kogel (51 Ziegler), Gwinn, Buhl

W pierwszej połowie z gry miały więcej Hiszpanki ale nie potrafiły wykorzystać stwarzanych okazji lub błędów przeciwniczek stąd czystych sytuacji podbramkowych było niewiele. Niemki kiedy mogły, wychodziły z kontrami. Jednak akcje Gwinn i Buhl zostały wybronione. Warto odnotować sytuację z 27 minuty. Wtedy Ramos źle piąstkowała a piłkarki z Półwyspu Iberyjskiego nie straciły bramki tylko dzięki ofiarnej interwencji Pujadas. Do przerwy więc bez bramek.
W drugiej połowie znacznie lepiej prezentowały się Niemki. Cztery minuty po wznowieniu gry strzał Pawollek zatrzymał się na poprzeczce a dobitkę wybroniła Ramos. Chwilę później Buhl trafiła w słupek. Prawdziwa kanonada w wykonaniu Niemek nastąpiła w 68 minucie. Najpierw Buhl przegrała pojedynek sam na sam z Ramos, techniczny strzał Minge na słupek końcami palców na słupek zbiła bramkarka Hiszpanek a próba Stolze poszybowała nad poprzeczką. W efekcie o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowały rzuty karne, w których lepsze okazały się nasze zachodnie sąsiadki.

2:3 Siems

W meczu o trzecie miejsce (ostatnie, które drużynom europejskim gwarantowało wyjazd na MŚ w Jordanii) Anglia wygrała z Norwegią 1:2.

Norwegia – Anglia 1:2 (0:1)