Elżbieta Buk (DARGFIL) po meczu z KS Teresin
II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Elżbieta Buk (DARGFIL) :
Mecz nie należał do najłatwiejszych. Teresin jest drużyną, która potrafi zorganizować się w obronie, świadczy o tym chociażby mała ilość bramek straconych w tym sezonie. Wyszłyśmy na mecz skoncentrowane, wiedziałyśmy, że możemy nie mieć tylu sytuacji bramkowych co w poprzednich meczach, co się sprawdziło. W pierwszej połowie starałyśmy się spokojnie konstruować akcje, co niestety było bezskuteczne, czasami zabrakło dokładności w podaniach, a czasami zwyczajnie przeciwnik uniemożliwił nam stworzenie stuprocentowej sytuacji. Druga połowa rozpoczęła się niefortunnie dla naszego zespołu, kilka minut po wznawiającym gwizdku straciłyśmy bramkę, co było wyłącznie naszym błędem. Nasza gra zaczęła być nerwowa, starałyśmy się szybko wyrównać, niestety bezskutecznie. Stworzyłyśmy sobie stuprocentowe sytuacje, ale zabrakło zarówno szczęścia jak i wcześniej wspomnianej dokładności. Pod koniec meczu popełniłyśmy kolejny błąd, co skończyło się podwyższeniem wyniku na 2:0 dla przeciwnej drużyny. Uważam, że mecz był ciężki nie tylko pod względem fizycznym, niełatwo gra się ze świadomością zmierzenia się z dobrze zorganizowanym przeciwnikiem. Teresin wykonał dobrą robotę, nam zabrakło chłodnego umysłu, mam nadzieję że każda z nas wyciągnie wnioski z własnej gry i w następnym meczu zminimalizujemy częstotliwość popełnianych błędów.