Marzena Herzig drugą prelegentką ‘Dobrych praktyk w kobiecym futbolu’
Grają z TKF Marek Dragosz przedstawia Polska

Marzena Herzig drugą prelegentką ‘Dobrych praktyk w kobiecym futbolu’

image

  Przedstawiamy drugiego prelegenta na ‘Dobre praktyki w kobiecym futbolu ‘ – seminarium

  Z wykształcenia jest psychologiem, trenerem sportowym i menedżerem sportu. Od 1984 pracuje w Zakładzie Psychologii AWF w Krakowie, od 1999 jest wykładowcą w Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu. W latach 1998 – 2004 była psychologiem reprezentacji olimpijskiej kolejno: Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Polskiego Związku Łuczniczego.

W roku 2006, w którym polscy siatkarze wygrali Memoriał Wagnera i zdobyli tytuł v-ce mistrzów świata, jako psycholog kadry współpracowała z trenerem Raulem Lozano w przygotowaniach do tych turniejów. Prowadziła trening umiejętności psychicznych min. kierowcy rajdowego Krzysztofa Hołowczyca; srebrnego medalisty IO w Pekinie szpadzisty Radosława Zawrotniaka i finalistki tych samych IO na jedynce oraz aktualnej mistrzyni świata na wioślarskiej dwójce podwójnej, Julii Michalskiej.

Z powodzeniem aplikuje osiągnięcia psychologii sportu do świata biznesu, od lat współpracując jako trener z firmami szkoleniowymi. Specjalizuje się w treningu umiejętności psychicznych: kontroli emocji (w tym stresu), kontroli mentalnej, motywowaniu i samo motywowaniu, stawianiu celów, kontroli ciała, budowaniu odporności psychicznej.

To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy zaprezentować drugiego z prelegentów. Marzanna Herzig! Spotkamy się z nią już za kilka tygodni!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!