Wiktoria Słowy (Sztorm) po meczu z Zagłębiem
Ekstraliga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

image

Wiktoria Słowy (Sztorm): W dzisiejszym meczu byliśmy nastawieni na wygraną, by dalej mieć szansę na rywalizację w grupie mistrzowskiej. Lody zostały przełamane, utworzyliśmy nową historie… Przyjedne z początku zrobiły sporo zamieszania, mimo to pierwsza połowa (1:0) należała do Sztormówek. Początek drugiej połowy udowodnił, że tym razem skuteczność nas nie zawodzi, czego rezultatem były dwie szybko strzelone bramki. Zawodniczki z Lubina postawiły wszystko na jedną kartę i strzeliły honorową bramkę. Bardzo cieszymy się, że udało nam się trzeci raz z rzędu wygrać na boisku w Gdańsku, a także liczymy na komplet punktów w najbliższym meczu z Mitechem, który odbędzie się w sobotę 30 kwietnia w Żywcu.