[Rozgrywki Wojewódzkie] Kadra Pomorza na fali! Wypowiedzi po meczu z kadrą Zachodniopomorskiego
Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

[Rozgrywki Wojewódzkie] Kadra Pomorza na fali! Wypowiedzi po meczu z kadrą Zachodniopomorskiego

image

24.04.2016
ZACHODNIOPOMORSKI ZPN U16 vs  POMORSKI ZPN U16 0:3
Bramki: 2x Penk,  Stromska

Pom. ZPN : Ania Ławrukajtis, Martyna Krygier, Oliwia Malinowska, Joanna Kisiel, Zuzanna Radochońska, Amanda Turowska, Monika Formella, Dagmara Penkowska, Ola Penk (Sztorm Gdynia), Kalina Wiśniewska, Julka Włodarczyk (APLG)

Rezerwa: Klaudia Socha, Julka Damps (Gosrit Luzino), Wiktoria Maslanka, Asia Wittbrodt, Natalia Stromska (Sztorm Gdynia), Martyna Bazowska (Gosrit Luzino), Patrycja Czarnul (APLG), Julia Markuszonok (Sztorm Gdynia)

Martyna Krygier: Moim zdaniem mecz wyglądał bardzo  poprawnie. Zrealizowałyśmy założenia przedmeczowe. Wyszlysmy bardzo zmotywowane co przyniosło 3 bramki. Gra w naszym wykonaniu była bardzo szybka i skuteczna ponieważ przeciwniczki nie oddały strzału na bramkę. Do samego końca byłyśmy skupione i nie dalysmy się zdominować rywalkom. Mam nadzieję że kolejne mecze będą jeszcze lepsze niż ten.

Joanna Kisiel: Zależało nam na dzisiejszym zwycięstwie, bardzo dobrze   przygotowywalysmy się do tego       spotkania. Myślę, że dzisiaj            zagraliśmy jako drużyna, oddaliśmy  dużo strzałów , z którymi bramkarka miała lekkie problemy. Czasami popelnialysmy małe błędy ale przeciwniczki i tak nie oddawały strzałów. Cieszymy się z tego zwycięstwa.

Trener Szymon Domachowski : Mecz zdecydowanie na naszą korzyść stworzyliśmy zespół który potrafił Strzelić 3 bramki a w drugiej połowie nie dopuściliśmy do żadnego strzału przeciwniczki. Mamy bardzo mocny skład i stawiamy sobie najwyższe cele. Dziewczyny wierzą w swoje umiejętności i potwierdzają je na boisku.

Trenerzy: Krzysztof Własny,  Szymon Domachowski

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: