GTS Bojszowy klubem partnerskim Polonii Tychy
III liga Polska

GTS Bojszowy klubem partnerskim Polonii Tychy

image

Mamy przyjemność poinformować, że rozmowy pomiędzy obiema stronami zakończyły się pozytywnie i od dnia 7.04  Gminne Towarzystwo Sportowe Bojszowy stał się partnerem Polonii Tychy !

To kolejny milowy krok dla rozwoju Polonii. Współpraca z GTS pozwoli nam poszerzyć zasięg działania, aby jeszcze bardziej popularyzować damską piłkę nożną, a także sport ogólnie oraz zdrowy tryb życia. Wierzę, że to przedsięwzięcie przyniesie efekty nie tylko w dalekiej, ale również bliskiej przyszłości.” – mówi prezes Polonii Dawid Kołodziejczyk. Po przemyśleniu strategii działania z prezesem GTS Bojszowy Czesławem Kłykiem oraz wójtem Gminy Bojszowy Henrykiem Utratą, celem wzajemnej pracy jest stworzenie kobiecego zespołu, który będzie rywalizował w Kobiecej Lidze Orlika, a w przyszłości w innych wojewódzkich i ogólnopolskich rozgrywkach, nie zapominając o szkoleniu młodzieży i dzieci.
Szkoleniowcem prowadzącym będzie  zawodniczka Polonii oraz trener Noemi Dziekan. Kierownikiem sekcji zostanie Marcin Bereza, a Dawid Kołodziejczyk odpowiadać będzie za koordynację szkolenia.

image

W tym miejscu serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny na treningi! Zajęcia odbywają się w każdą środę o 17:30 i czwartek o 19:00 na Orliku w Bojszowach przy ulicy Gościnnej 6.
Oficjalny fanpage na Facebooku!

Autor: Kamil Hajduk

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!