Luksiary pokonały Raszyn (opinie po meczu)
I liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

image
foto. Marcin Kucewicz

ANITA SNOPCZYŃSKA (Sportowa Czwórka):
Mecz z Raszynem nie był łatwym spotkaniem, to zespół który jest waleczny i daje serducho na boisku co było widać w dzisiejszym spotkaniu.  Pierwsza połowa moim zdaniem była wyrównana, przejezdne miały kilka sytuacji, gdzie mogły pierwsze strzelić bramkę, ale asekuracja obrony nam pomogła i sama starałam się jak najlepiej bronić..  Zaś w drugiej polowie wszyszłyśmy zdecydowanie bardziej skoncentrowane i było widać, że chcemy to spotkanie wygrać. Dobra robota Anny Okroj, która przy stałym fragmencie gry (rzut różny)  przeszkadzała bramkarce Raszyna..  Płociennik pokazała, że potrafi strzelić bramkę w takim zamieszaniu przy polu karnym..  Po pierwszej bramce byłyśmy bardziej zdecydowane i grałyśmy mądrzej…  Myślę, że cała drużyna dała z siebie 100 procent!

INGA KANIA (Raszyn)
Pierwsza połowa meczu zapowiadała się bardzo obiecująco. Walczyłyśmy o każdą piłkę, grałyśmy czujnie w obronie i to przynosiło efekty. Przeciwniczki nie potrafiły złamać naszej defensywy i do przerwy utrzymywał się korzystny dla nas wynik 0:0. W walce o utrzymanie liczy się każdy punkt!
Na druga połowe wyszłyśmy w równie bojowych nastrojach. Niestety chwila nieuwagi i straciłyśmy pierwszą bramke. Jednak nie poddawałyśmy się i dążyłyśmy do wyrównania. Zaczęłyśmy grać bardziej ofensywnie i niestety straciłysmy drugą bramkę, co myśle było kluczowym momentem meczu. Uważam, że wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Walczyłyśmy jak równy z równym. Za tydzien jedziemy do Sianowa i nie tracimy nadziei, ani woli walki! Dopóki mamy szanse na utrzymanie zrobimy co w naszej mocy żeby w przyszłym roku grać w pierwszej lidze. Trzymajcie za nas kciuki!