Piastunki trzecie w Tychach!
Futsal kobiet Grają z TKF Młodzieżowe Mistrzostwa Futsalu Polska

Piastunki trzecie w Tychach!

image

 6 marca w Tychach GTW Piastunki Gliwice wzięły udział w mocno obsadzonym Halowym Turnieju Piłki Nożnej z Okazji Dnia Kobiet. W turnieju uczestniczyłym.in. drużyny z I, II oraz III lligi kobiet. W sumie 8 ekip, podzielone na dwie grupy po 4 drużyny. Piastunki zagrały z KKS Ruchem Women Chorzów, KKS Polonią Tychy Old Girls oraz LKS Goczałkowice-Zdrój. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce, zajęły 2 miejsce w grupie i w meczu o 3 miejsce nasze zawodniczki zagrały z KTS Polonią Bytom. W regulaminowym czasie gry było 0:0 i o wszystkim zdecydowały karne, w których górą okazały się Piastunki wygrywając 2:1.

W meczu o trzecie miejsce bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Struczewska, która obronila dwie sytuacje “sam na sam” oraz karnego, dobrze mieć taką bramkarkę – mówi Dariusz Opoka, trener. Cały turniej wygrała KKS Polonia Tychy.

 

image

Ekipa Piastunek na Turniej
Od góry od lewej – Zdjęcie zbiorowe: Krzysztof Hulak – II trener, Zuzia Struczewska, Kasia Pyka, Magda Nagoda, Paulina Kołcan, Werka Jędrysik, Patrycja Jałocha, Darek Opoka – I trener. Dolny rząd od lewej: Roksana Kochanek, Marta Glowienka, Mariusz Sarzała – kierownik drużyny.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!