Dzień otwarty w SMS Junior Wrocław!
Ekstraliga Polska

Dzień otwarty w SMS Junior Wrocław!

image

Już w najbliższą sobotę, 20 lutego, odbędzie się Dzień Otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego JUNIOR we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkie chętne zawodniczki chcące przekonać się jak wygląda łączenie nauki z uprawianiem sportu w Gimnazjum i Liceum SMS JUNIOR.
Szkoła zapewnia uczennicom 16 godzin zajęć piłkarskich
w ciągu tygodnia. Innowacyjny plan szkoleniowy opiera się na indywidualnym kształceniu zawodniczki a w trakcie całego tygodnia uczennice mają zajęcia piłkarskie skategoryzowane na: doskonalenie indywidualnej techniki piłkarskiej (wtorek), kształtowanie inteligencji w grze (środa), trening taktyczny (czwartek) a także doskonalenie pływania (poniedziałek) oraz trening funkcjonalny (piątek). Nadmienić trzeba, że każdy blok treningowy prowadzą trenerzy specjaliści a na treningu jest zawsze min 3-4 trenerów prowadzących zajęcia. Wszystkie uczennice wyposażone są w sprzęt piłkarski a na obiekty dowożone są specjalnymi autokarami z logiem SMS Junior Wrocław.
Szkoła współpracuje z wieloma Klubami piłkarskimi ale jednocześnie nie tworzy zespołu występującego w rozgrywkach, dlatego każda zawodniczka może uczęszczać do SMS Junior bez względu na przynależność klubową.

Obecnie w SMS Junior uczy się 11 reprezentantek Polski

w różnych kategoriach wiekowych:
Dominika Grabowska, Sylwia Matysik (Kadra Polski seniorek)
Karolina Ostrowska, Patrycja Michalczyk, Aleksandra Brzezina (Kadra Polski U19)
Anita Turkiewicz, Małgorzata Grec, Maria Zbyrad, Joanna Olszewska (Kadra Polski U17)
Daniela Kosińska, Karolina Iwaśko (Kadra Polski U15)

Szkołę ukończyły także reprezentantki Polski seniorek, tj. Magdalena Szaj (obecnie grająca w Turbine Poczdam), Dominika Dereń i Joanna Wróblewska (zawodniczki ekstraligi AZS Wrocław)

Więcej informacji i zapisy na www.smsw.pl

Link do filmu promo

Zapraszamy!

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!