Joanna Wróblewska i Ewelina Kamczyk po meczu z Islandią
Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas Świat

Po dzisiejszym spotkaniu z Islandią (1:1) poprosiliśmy zawodniczki o komentarz pomeczowy.
Oto co nam powiedziały:

Joanna Wróblewska
Byłyśmy przygotowane grę Islandii, mecz był ciężki, było dużo walki, ale wydaje mi się, że pokazałyśmy pazurki’i pokazałyśmy się z dobrej strony. Żadna z nas nie odpuszczała, szybko odpowiedziałyśmy na “głupio” straconą bramkę.
Na pewno była trema.. pierwszy mecz w seniorskiej Reprezentacji, na odpowiedzialnej pozycji.
Grałam tam, gdzie czuje się dobrze, więc z upływem czasu grało mi się lepiej.
O rutynie ligowej nie ma co mówić bo liga, a kadra to dwie inne rzeczy. Nie był to mecz o punkty, ale bardzo ważny bo reprezentuje się swój kraj i dostaje się szansę w seniorskiej kadrze, by się pokazać jak z najlepszej strony.
Wydaje mi się, że remis był sprawiedliwy, bo Islandki nie wykorzystały w drugiej połowie karnego, a my sytuacji 100% z pierwszej połowy.

Ewelina Kamczyk :
Jestesmy zadwoleni z dzisiejszego meczu, jak i wyniku. Dałyśmy z siebie wszystko i zostawiliśmy kawal zdrowia na boisku, kilka fajnych akcji, jak i kilka błędów, ale uważam, że momentami graliśmy naprawdę dobrą piłkę. Dodam, że wynik jest dla nas satysfakcjonujący , ponieważ do tej pory nie wygraliśmy jeszcze z reprezentacją Islandii, a dziś wywalczyłyśmy remis!