Komentarze po meczu AZS UW Warszawa vs AZS UAM Poznań (1:2)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Komentarze po meczu AZS UW Warszawa vs AZS UAM Poznań (1:2)

image
Foto: Nasz Głos Poznański

Wojciech Weiss (UAM) /dla Nasz Głos Poznański/
Rozegraliśmy ciężki mecz, gdyż zespół AZS Uniwersytet Warszawski ustawił się bardzo defensywnie. Rywalki głównie broniły, a okazji na zdobycie bramki szukały w kontratakach. Musze jednak przyznać, że broniły się bardzo dobrze i skutecznie. Zwycięstwo dały nam dwie ładne bramki Marty Kosiorek po strzałach z dystansu i możemy się cieszyć z cennych 3 punktów. Choć graliśmy w osłabieniu i to od strony taktycznej prezentowaliśmy się bardzo dobrze .

Marta Kasiorek (UAM)
Ważne 3 punkty zdobyte lecz sam mecz nie do końca zadowalający. Cięzki mecz, przeciwnik dobrze się bronił. Dużo sytuacji po obu stronach, były słupki, poprzeczki i nietrafione “setki”. Na szczęście dla nas wpadło o jeden raz więcej.

Laura Czudzińska (UAM)
Jadąc do Warszawy miałyśmy świadomość, że mecz nie będzie łatwy. Dobrze wiedziałyśmy, że dziewczyny z UW na pewno nie oddadzą tego meczu bez walki.  My starałyśmy się grać swoją piłkę, natomiast dziewczyny z Warszawy były nastawione na kontrataki (udało im się zdobyć w ten sposób wyrównujacą bramkę), bardzo mądrze ustawiały się w obronie przez co było nam ciężko przedostać się pod bramkę przeciwniczek, jednak udało nam się znaleźć sposób na strzelenie dwóch bramek, które ostatecznie dały nam zwycięstwo. Uważam, że wynik nie odzwierciedla wczorajszego spotkania.
Cieszy nas zdobycie 3 punktów, które udało nam się wywieźć z trudnego terenu!

————————–

Ekstraliga Futsalu Kobiet
8 kolejka
AZS UW Warszawa – KU AZS UAM Poznań 1:2 (1:1)
Bramki: Aleksandra Mielniczuk (10. minuta) – Marta Kosiorek (3. i 25. minuta)

AZS UW Warszawa: Zuzanna Nikisz (bramkarz), Marta Walczak (kapitan), Sylwia Padiasek, Karolina Skrzypczyk, Katarzyna Włodarczyk, Agnieszka Rybicka, Aleksandra Orzechowska, Jagoda Stokowiec, Katarzyna Osiadło  (bramkarz), Angelina Ignatieva.

AZS UAM Poznań: Dominika Dewicka – Laura Czudzińska, Adriana Sikora, Alicja Zając, Marta Kosiorek, Żaneta Pawlik, Alicja Busza, Agnieszka Grzechowiak, Paula Fronczak.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!