Rewelacja! Amelia Revuelta Candón prelegentem na Women’s Football Day !
Akademia Tylko Kobiecego Futbolu Grają z TKF Polska Świat

Rewelacja! Amelia Revuelta Candón prelegentem na Women’s Football Day !

image

Hit! 
Amalia Revuelta Candón kolejnym prelegentem podczas Women’s Football Day (7.03.2016 – Warszawa).

Amelia to psycholog sportowy z doświadczeniem obejmującym doradztwo i szkolenia dla trenerów, sportowców, od 1995 roku. Współpracowała z takimi klubami jak Cádiz CF, Levante UD, Elche CF, Athletic Bilbao oraz ASPIRE Academy w Katarze. Prowadziła indywidualne projekty w takich krajach Mali czy Maroko. Jest szkoleniowcem w Andaluzyjskiej Federacji Piłki Nożnej oraz pracuje dla Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej. Na arenie międzynarodowej dla tych dwóch federacji odpowiada za realizację programów szkoleniowych i wykrywanie talentów.

Od wielu lat pomaga bramkarzom w Hiszpanii, którzy korzystając z jej praktyk odkrywają zupełnie nowe pola rozwoju. Wśród nich jest Keylor Navas, znany nam wszystkim bramkarz Realu Madryt i reprezentacji Kostaryki.

Praca Amalii i jej badania rzucają zupełnie nowe światło na trening bramkarski (zresztą nie tylko – również zawodników z pola). Według niej nasze emocje, myśli i działania funkcjonują jako “Neurological All”. Dlatego program szkoleniowy podporządkowany jest naszej lateralizacji, potem osobowości i na koniec podejmowaniu decyzji. Jej wystąpienia w czasie marcowego seminarium będą szalenie ciekawe, możecie być pewni!

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!