Komentarze po meczu MKS Kresowiak Orion Siemiatycze vs Viking Aleksandrów Kujawski (21:2)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Komentarze po meczu MKS Kresowiak Orion Siemiatycze vs Viking Aleksandrów Kujawski (21:2)

image
Foto: Jacek Piotrowski

W sobotę 23 stycznia w 8 kolejce Ekstraligi Futsalu Kresowiak Siemiatycze wygrał bardzo pewnie bo, aż 21:2 z Vikingiem Aleksandrów Kujawski.

Oto komentarze pomeczowe, które udzieliły nam obie strony :

Emilia Wiaderna, Izabella Kwapiszewska (MKS Kresowiak Orion Siemiatycze)
Do wczorajszego meczu podeszłyśmy bardzo poważnie. Podczas wczorajszego meczu zrealizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne. Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Od samego początku wyszłyśmy wysokim presingiem, oddawałyśmy dużo strzałów na bramkę, co tym samym udało nam się przełożyć na zdobyta ilość bramek pod czas tego meczu. Nasza mobilizacja do tego meczu była podwójna, chciałysmy udowodnić, że nadal liczymy się w grze. Drużynie z Aleksandrowa dziękujemy za walkę i zaangażowanie i życzymy im powodzenia w dalszych meczach.

Marek Sarnowski (trener Vikinga)
Czujemy bardzo duży niedosyt po wczorajszym spotkaniu niestety pech Nas nie opuszcza kontuzja bramkarki, brak zmienniczek spowodowało, że przyjechaliśmy do Siemiatycz  niekompletnym składem. Samo spotkanie było bardzo szalone, początek bardzo dobrze zagrany z naszej strony niestety brak bramkarki i  kontuzja Pauli na początku meczu była kulminacyjnym punktem.. zespól z Siemiatycz dobrze to wykorzystał.
Po meczu zostaje pewien nie dosyt i rodzi się pytanie co gdybyśmy przyjechali optymalnym składem?   Bardzo dobrze radziliśmy sobie w ataku, duet Liberacka i Lewandowska czynił bardzo efektowne akcje.
W obronie dopóki były siły też wyglądało to nieźle. Mimo przegranej jestem bardzo zadowolony z postawy dziewczyn, szczególnie najmłodszych, które biorą na siebie bardzo dużą odpowiedzialność i mimo wieku potrafią sprostać to daje motywacje do dalszej pracy. Gratuluje wygranej Kresowiakowi i życzę powodzenia w dalszej walce o medale, a nam przede wszystkim więcej szczęścia i mniej kontuzji!

Klaudia Lewandowska (Viking Aleksandrów Kujawski)
Początek meczu był dość obiecujący. Po stracie pierwszej bramki odrobiłysmy stratę doprowadzając do remisu. Niestety przeciwniczki grając bardzo szybką piłkę zdobywały kolejne gole. W drugiej połowie meczu z powodu braku sił i zmienniczek nie udało nam się złapać kontaktu i wpadły kolejne bramki. Niestety braki kadrowe nie pomogły uzyskać nam korzystnego wyniku. Mimo to uważam, że  mecz ten to bardzo cenne doświadczenie i patrząc na to jaki młody skład mamy, nie poddajemy się i walczymy zawsze i wszędzie. A zdobyte dwie bramki przez naszą drużynę są dla nas bardzo ważne, gdyż to efekt współpracy całego składu. Stworzyliśmy dużo sytuacji po których wynik powinien wyglądać całkowicie inaczej. Brakło nam szczęścia, jednak mam nadzieje że odbijemy się i dla Nas wyjdzie słońce!

——————————

Ekstraliga Futsalu Kobiet,
Siemiatycze, 23.01.2016
MKS Kresowiak Orion Siemiatycze vs Viking Aleksandrów Kujawski 21:2

Dla Kresowiaka :
Monika Ziółkowska x6
Emilia Wiaderna  x6
Izabela Kwapiszewska x4
Helena Trofimiuk x2
Oliwia Boguszewska x2
Emilia Kuśmierczyk x1

Dla Vikinga :
Klaudia Lewandowska x2

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!