Nadchodzi Women’s Football Day!
Akademia Tylko Kobiecego Futbolu Polska Świat

Nadchodzi Women’s Football Day!

image

  Już 7 marca w godzinach 8:00 – 18:00
odbędzie się już 3 edycja Women’s Football Day!
Jest to seminarium szkoleniowie, dla terenów piłki nożnej pracujących z kobietami .
Odbędzie się on w Centrum Futbolu Warszawianka na ulicy Merliniego 2
(Mokotów) w Warszawie.

Tylko Kobiecy Futbol oficjalnie wspiera medialnie wydarzenie!

ORGANIZATORZY O WYDARZENIU

Po seminariach w marcu oraz wrześniu (ubiegłego roku) otrzymaliśmy mnóstwo pochlebnych recenzji, wiele pozytywnych sygnałów od uczestników, a także tych wyrażających popyt płynący ze środowiska trenerów piłkarskich kobiet zapraszamy do udziału w kolejnym dniu pełnym wiedzy i szkoleń. Trenerzy – nie tylko tych, którzy na co dzień pracują z kobietami – mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie piłki nożnej.
Nasze seminaria są od września bogatsze o dodatkowy pokaz praktyczny, jak i quiz dla uczestników. W sumie, trenerzy są zaznajomieni z czterema prezentacjami na boisku, a także czterema wykładami teoretycznymi. To aż 10 godzin wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń i bezpośredni kontakt z prelegentami.
W każdym z dotychczasowych seminariów wzięło udział 80 uczestników. Nie chcemy zapraszać więcej – taka grupa jest wystarczająca, tworząca wspaniałą atmosferę i możliwość interakcji. I tym razem zatem liczba uczestników będzie ograniczona.
Wśród prelegentów gościliśmy do tej pory: Elisabet Gunnarsdottir (Kristianstads DFF), Helen Lorraine Nkwocha (Millwall Lionesses FC), Hennie Ardesch (Twente Enschede), Monika Grygorowicz (FIFA Medical Centre of Excellence), Ken Eilif Nilsen (Vålerenga Fotball), Andrew Crowl (Essex County Football Association), Alvaro Molinos Domene (1. FFC Frankfurt). W marcu prelegenci będą z równie wysokich półek 😉
Dochód z każdego dotychczasowego seminarium przeznaczyliśmy na pomoc dla potrzebujących i chorych. W 2016 roku będzie dokładnie tak samo !

WOMEN’S FOOTBALL DAY 2016

Poznaliśmy już pierwszych dwóch prelegentów.  Są to:  Kristian Mørch Rasmussen (Brøndby IF) oraz Monika Grygorowicz.

image

Kristian Mørch Rasmussen
Trener odpowiadający z przygotowanie fizyczne zawodniczek duńskiego Brøndby IF. Klub z Kopenhagi regularnie występuje w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. W ubiegłym roku Dunki dotarły do półfinału, w którym uległy niemieckiej ekipie 1.FFC Frankfurt – znanej Wam choćby w związku z ubiegłorocznym prelegentem – Alvaro Molinos Domene gościł we wrześniowej edycji.
  Kristian oprócz planowania i nadzorowania rozwoju fizycznego zawodniczek Brøndby zarówno w sesjach zespołowych jak i indywidualnych prowadzi także obserwacje i analizy przeciwników w lidze oraz w rozgrywkach europejskich.
  W Dansk Boldspil-Union opowiada także za skauting młodych zawodników i zawodniczek w rejonie stolicy kraju.

image

Monika Grygorowicz jest gościła  na Women’s Football Day już dwukrotnie. Tym razem znów szykuje dla uczestników coś ekstra !
Jest absolwentką kierunku fizjoterapia AWF w Katowicach; tam też uzyskała tytuł naukowy doktora nauk o kulturze fizycznej. Jest autorką i współautorką prac z zakresu fizjoterapii i medycyny fizykalnej; uczestniczką wielu konferencji organizowanych przez polskie, europejskie i światowe towarzystwa fizjoterapeutyczne, medyczne oraz medycyny sportowej. Była wykładowcą na wielu seminariach i szkoleniach poświęconych nowoczesnym metodom fizjoterapeutycznym w kompleksowym postępowaniu leczniczym. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu fizjoterapii układu narządu ruchu, profilaktyki i fizjoterapii sportowej.
Swoją wiedzę łączy z wieloletnim doświadczeniem sportowym. Była piłkarką Czarnych Sosnowiec i trenerem koordynatorem Śląskiego ZPN. Wielokrotnie zdobywała tytuły Mistrza Polski, wygrywała rozgrywki o Puchar Polski, była także reprezentantką kraju. 
  W chwili obecnej pracuje w Zakładzie Fizjoterapii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile oraz kieruje pracami Działu Badań i Rozwoju w Rehasport Clinic FIFA Medical Centre of Excellence w Polsce – pierwszym i jedynym ośrodkiem w Polsce akredytowanym przez FIFA Medical Centre of Excellence.

Więcej prelegentów już wkrótce!

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje:
pod numerem telefonu: 508 695 873
mailowo: info@keepersfoundation.pl
Po kontakcie uczeników otrzyma formułarz zgłoszeniowy

ORGANIZATORZY

Dołącz do wydarzenia!

Keeepers Foundation na Facebooku
Football Academy na Facebooku

http://www.keepersfoundation.pl/

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!