Powiedzieli po meczu: trener i futsalistki GKS Futsal Tychy
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Powiedzieli po meczu: trener i futsalistki GKS Futsal Tychy

image

Tuż po wczorajszym spotkaniu Ekstraligi pomiędzy GKS Futsal Tychy i LKS Strzelecem RB Gorzycki Głogówek (1:6) poprosiliśmy gospodynie oraz ich  trenera o komentarz do spotkania.
Oto co nam powiedzieli :

Agata Kowalska
Za nami bardzo trudne spotkanie z vice liderkami tabeli, niestety po raz drugi nie udało nam się znaleźć sposobu na dobrą grę bardziej doświadczonych rywalek. Zostawiłyśmy na boisku dużo serca, zaangażowania i walki, a to na pewno zaprocentuje i z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej. 

Martyna Halupczok
Dzisiaj po raz kolejny spotkałyśmy się z drużyna LKS Strzelec Rb. Gorzyczki Głogówek, dlatego wiedziałyśmy, że to będzie ciężki mecz.Mimo wszystko nie poddałyśmy się i walczyłyśmy do końca.  Myślę, że powinnyśmy być zadowolone z tego, co zaprezentowałyśmy mimo niekorzystnego wyniku.
Przeciwniczkom gratuluję zwycięstwa, a my się nie poddajemy i trenujemy dalej.

Samuel Jania (trener)
Z meczu na mecz widać więcej pozytywów jednak jest to dopiero nasz 6 mecz , a drużyna z Głogówka gra już kolejny sezon z rzędu , ciagle sie uczymy i cieszę sie ze dziewczyny sie nie poddają i na każdy mecz wychodzą bardzo zmotywowane, za to im chwała. Gratuluje drużynie z Głogówka, grali z duża swoboda i wykorzystywali każdy nasz błąd słowa uznania szczególnie dla ich pierwszej czwórki, mamy sie od kogo uczyć.

Kamila Kozyra
Przed dzisiejszym meczem z LKS Strzelcem  RB Gorzyczki Głogówek trener przestrzegł nas abyśmy nie osiadły na laurach po  nienajgorszym wyniku w poprzednim meczu z vicemistrzem. Jednak, niestety, mimo naszych licznych starań nie udało nam się uzyskać korzystnego dla nas wyniku. Przeciwniczki oddały wiele celnych strzałów co przełożyło się na końcowy wynik meczu. Ponownie LKS zatryumfował, a my zdołałyśmy zdobyć zaledwie jedną bramkę.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!