Zapraszamy na Gol Cup 2016!
Futsal kobiet Grają z TKF Polska

Zapraszamy na Gol Cup 2016!

W dniu 30 stycznia 2016 r. (sobota) Akademia Piłkarska GOL Częstochowa zorganizuje Zimowy Turniej Piłkarski GOL CUP 2016.
  Zawody odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych : 2002 – i młodsze i 2004 – i młodsze. W każdej z kategorii zagra 6 drużyn. GOL wystawia oczywiście swoją reprezentację w każdej z nich. Do obsadzenia pozostaje więc po 5 miejsc w każdej z grup. Mecze odbywać się będą w systemie ligowym – każdy z każdym, czyli każda z drużyn rozegra po 5 meczy. Spotkania będą sędziować profesjonalni arbitrzy a opiekę medyczną będzie sprawować wykwalifikowany ratownik medyczny.
Każda zawodniczka będzie miała zapewniony ciepły posiłek oraz napoje. Będzie także bufet z różnej maści słodkościami, kawą i herbatą.
Start całej imprezy przewidziany jest na godzinę 8:45 (pierwszy mecz o 9:00) a koniec na ok. 15:30 – 16:00.
Na zakończenie turnieju przewidziane są nagrody indywidualne oraz puchary dla 3 pierwszych zespołów w każdej z kategorii. Wpisowe od każdej drużyny to jedynie 200 zł. Prosimy aby potwierdzeniem uczestnictwa w naszych zawodach była wpłata zaliczki (lub całej kwoty) do dnia 20 stycznia 2016 r.
Bezpośrednio po turnieju na tej samej hali AJD odbędzie się mecz ekstraligi futsalu pomiędzy ISD-AJD GOL Cz-wa a GTW Gliwice na który każda z drużyn jest niniejszym zaproszona.
Zapisy i szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 503060009 lub bezpośrednio tutaj na naszym fanpage’u.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO CZĘSTOCHOWY – emocji na pewno nie zabraknie  !
30 styczeń 2016 , Częstochowa – Akademickie Centrum Sportu, ul. Zbierskiego 6

image

REGULAMIN :
1. Turniej GOL CUP 2016 przeznaczony jest dla klubów sportowych i uczniowskich klubów sportowych reprezentujących futbol kobiecy
2. Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 10 osób) należy dostarczyć organizatorom przed rozpoczęciem pierwszego meczu lub mailem na adres : mesjaszki@poczta.onet.pl
3. Istnieje możliwość zgłoszenia drużyn z jednego klubu w obu kategoriach wiekowych
4. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszenia aczkolwiek organizator zastrzega sobie prawo wyboru drużyn w razie sytuacji spornych
5. Obowiązują futsalowe przepisy PZPN, czyli z najważniejszych punktów mamy
– wznowienie z autu nogą
– bramkarz wznawia grę wyrzutem z ręki
– brak “spalonego”
– gramy piłką 4
6. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane dla zainteresowanych w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem.
7. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
8. Gramy 5 zawodników w polu + bramkarz
9. Każdy zespół rozgrywa jeden mecz z pozostałymi drużynami . Każdy rozegra więc po 5 meczy
10. Za każdy rozegrany mecz przyznaje się liczbę punktów w zależności od uzyskanego wyniku: 3 punkty za zwycięstwo; 1 punkt za mecz nierozstrzygnięty (remis); 0 punktów za mecz przegrany.
11. O kolejności drużyn po zakończeniu rozgrywek decyduje liczba zdobytych punktów, w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje:
a) bezpośredni mecz
b) różnica bramek
c) ilość bramek zdobytych
12. W przypadku większej liczby drużyn o tej samej liczbie punktów tworzy sie osobną tabelkę uwzględniającą mecze tylko pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
13. Czas trwania meczów 1×10 minut
14. Organizator w przypadku niedostatecznejliczby zgłoszonych drużyn zastrzega sobie prawo zmiany formuły przeprowadzeniasamych zawodów
15. Przypomina się opiekunom, że przed rozpoczęciem meczu należy drużynę ustawić na środku boiska w celu przywitania z przeciwnikami, a po zakończonym meczu należy nie zapomnieć o sportowym podziękowaniu za pojedynek zawodnikom drużyny przeciwnej.
16. Wzięcie udziału w turnieju jest równoznaczne z akceptację regulaminu

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!