Po meczu powiedziały: zawodniczki AZS AWF Warszawa
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Po meczu powiedziały: zawodniczki AZS AWF Warszawa

image
Foto: AZS AWF Warszawa

Po meczu AZSu AWF Warszawa z Vikingiem Aleksandrów Kujawski (27:1) wypytaliśmy zawodniczki gospodyń o wyrażenia z meczu.
Oto co nam powiedziały :

Mariola Nadaj :
Mecz był zdecydowanie jednostronny, pierwsza bramkę zdobyłyśmy już 1-2 min. Kolejne bramki wpadały jak na zawołanie. Momentami nasza gra odbiegała od założeń trenera, ale wynik mówi sam za siebie. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Walczymy dalej! A naszym rywalkom życzymy powodzenia!

Marta Witoń :
Na mecz z Vikingiem wyszłysmy bardzo pewne siebie. Wiedziałysmy jak gra przeciwnik, więc nie martwiłysmy sie o wynik. Mecz od początku układał sie po naszej myśli. Już w pierwszej minucie udało nam się objąć prowadzenie. Mimo wysokiego wyniku, ten mecz nie należał do naszych najlepszych, brakowało dokładności i wykończenia pod bramką. Pokazałyśmy że wynik z pierwszego spotkania nie był przypadkowy. Teraz czas na mecz z Poznaniem, nie zwalniamy tempa i na pewno damy z siebie wszystko.

Michalina Brzezińska
Mimo iz poprzedni mecz był wygrany dla nas z wysoka liczba bramek, bo padł rekord. Zawsze podchodzimy do meczu tak samo. Mamy grać swoje i tak staramy się robic za kazdym razem. Zrobilysmy to również dziś o czym świadczy wynik spotkania. Cieszyny się wygraną i jest to tylko jeszcze większa motywacja do jeszcze wiekszej pracy!

Klaudia Dymińska :
Rozpoczełyśmy wysokim presingiem i to szybko poskutkowalo. Później na boisku zapanował haos i ciężko było nam strzelić kolejne bramki. Po czasie uspokoiłyśmy grę i to poskutkowało . Zrobilysmy swoje i zdobyłyśmy kolejne trzy ważne punkty.

Maria Worosilak
Mimo wysokiego zwycięstwa w pierwszym spotkaniu nie było mowy o braku koncentracji przed meczem.Wyniki dwóch spotkań ligowych miedzy zespołami znamionują różnice klas pomiędzy nimi. Naszym założeniem było skupienie się nad jakością gry oraz poprawa skuteczności, nad którą musimy pracować, ponieważ mocniejsze zespoły nie pozwolą nam na stworzenie tylu sytuacji podbramkowych. Cieszymy się z trzech punktów i wysokiego wyniku, ale nasze myśli są już skupione na kolejnym ważnym meczu.

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d