Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #12: Marzena Salamon i Weronika Zasowska (UKS SMS Łódź)
I liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #12: Marzena Salamon i Weronika Zasowska (UKS SMS Łódź)

image

Marzena Salamon:
Priorytetem dla klubu jest oczywiście walka o awans do Ekstraligi. Narazie jesteśmy na dobrej drodze żeby ten cel zrealizować, ale też nie popadamy w euforię i zbyt duży optymizm, tylko dalej będziemy pracować aby fotel lidera zachować do ostatniej kolejki sezonu. Dlatego w przyszlym roku: praca, praca i jeszcze raz praca. Nie ukrywam, że jest też również szansa na grę w półfinale Pucharu Polski co byłoby znakomitym sprawdzianem i nagrodą za dobre przygotowanie do rundy, ktore mam nadzieje, że tak bedzie. Będziemy się mierzyc z drużyną z Sosnowca więc dla nas kazda potyczka z teamem z najwyzszego szczebla rozgrywek jest szansą na pokazanie swoich uniejetnosci i sprawdzianem. Zresztą jako trener zawsze uważam, że jak sie gra z najlepszymi można wyciągnąć więcej wniosków z gry i zawodnik wtedy najlepiej sie rozwija. A więc cele sportowe są jednoznaczne.
A dla czytelnikow: Życzę wszystkim czytelnikom a przede wszystkim trenerom i zawodniczkom aby przyszły rok przyniósł każdemu z osobna choć odrobinę szczęścia i radości z racji wykonywanej profesji.
Licznych sukcesow nie tylko tych sportowych, ale osobistych i oczywiście życzę sobie i wszystkim aby piłka kobieca rosła w siłę!

Weronika Zasowska:
Główny plan na Nowy Rok to awans do Ekstraligi z SMSem, od stycznia przed nami ciężkie treningi, sparingi,  a później mam nadzieje ze tylko zwycięskie mecze. wszyscy w klubie bardzo mocno tego chcemy, będziemy robić wszytko żeby w czerwcu być w gronie najlepszych.

Wszytkim czytelnikom chciałabym życzyć sukcesów w życiu prywatnym i sportowym, spełnienia marzeń i skutecznego dążenia do wcześniej postawionych celów. A koleżankom z boiska przede wszystkim zdrowia !

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!