Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #11: Żaneta Midor (Rekord Bielsko Biała)
Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Plany, cele i życzenia dla Was od piłkarek na 2016 #11: Żaneta Midor (Rekord Bielsko Biała)

image

Żaneta Midor :
Jeśli chodzi o cele w sporcie to
poprzeczkę na ten rok mierzyłam bardzo wysoko. Celem był awans do I ligi z moim zespołem oraz zdobycie medalu na tegorocznych MMP do lat 18 . Niestety kontuzja jaką doznałam prawdopodobnie wykluczy mnie na rundę wiosenna i rundę jesienną nowego sezonu. Jeśli się tak stanie to czeka mnie bardzo długa przerwa od gry. W tym czasie mam zamiar  ciężko pracować nad powrotem do optymalnej formy.  Jednak jeśli nie byłoby tak tragicznie jak się zapowiada to chciałbym dalej sie rozwijać jako zawodnik dawać z sb więcej i więcej żeby na koniec roku mogłam szczerze popatrzeć w lustro i powiedzieć sobie że ten rok przepracowałam do granic swoich możliwości. Oraz oczywiście pomóc drużynie w upragnionym awansie do 1 ligi o którym każda z osobna marzy. W życiu prywatnym chciałaby pracować dalej nad sobą żeby być jescze lepszym człowiekiem bo jak wiemy nikt nie jest doskonały. Zakończyć rok szkolny z dobrymi stopniami i zachowaniem . Poświęcić więcej czasu rodzinie oraz żeby mieć jeszcze wiecej wspomnień z ważnymi osobami dla mnie.
Przeżyć ten rok jeszcze lepiej niż ten 2015.
Taki więc mam zamiar podołać wyznaczonym sobie celom a czy sie uda to dowiem się za rok .

Przy okazji chciałabym życzyć powodzenia trenerom oraz dziewczyną z mojej drużyny biorącym udział w tegorocznych MMP – U18 które są już za dwa tygodnie !

Wszystkim chciałabym życzyć przede wszystkim dużo zdrowia, co równa się z brakiem kontuzji bo wiemy że to w piłce nożnej jeden z najważniejszych czynników do osiągnięcia sukcesu . Dużo determinacji i ciągłego dążenia do upragnionch celów .  Aby ten rok był jescze lepszy niż ten 2015.
Oraz podnoszenia się z każdej porażki jaka nas napotyka ponieważ  “Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią REKORDY!” . Szczęśliwego Nowego Roku !

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!